Paylaş

instagram dil ayarları nerede çıkmıyor. Hesabınız da dil ayarları gözükmüyor ise can sıkmanız gerek bulunmamaktadır. Çözüm için gerekenler yazımızda.

İnstagram hesapları içerisinde yaşanan sorunlarla ilgili olarak genel anlamda bütün sorunları sizlere sunumunu gerçekleştirmekteyiz. Yazımıza konu olan hatalardan biride dil ayarlarının gözükmemesiyle alakalıdır. Çünkü instagram uygulaması her geçen gün kendini geliştirmekte ve teknolojinin bütün imkanlarını kullanıcılarına sunmaktadır. Bir çok uygulamanın özellikleri instagram hesabında bulabilmeniz mümkündür. Dil ayarları ise bizim uygulamalar içerisinde her şeyimizdir. Bilmediğimiz bir dilin uygulama içerisinde var olması bizlere sorun yaşatmaktadır. Tabi instagram’ı uzun süre kullanan birisi hangi ayarların nerede olduğunu ezbere bildiğinden bir sorun ile karşılaşacağını sanmıyorum. Ama yazılanların farklı bir dille gitmesi bu bakımdan sıkıntı olacaktır. Böyle sıkıntıları yaşamamanız için bizler de tüm yazılarımızı sizler için hazırlamaktayız. Sizlerde hazırsanız gözükmeyen dil seçeneklerinin hangi ayarlar sonrasında geri geleceğine birlikte bakacağız.

instagram dil ayarları nerede çıkmıyor

İnstagram dil çıkmıyor, instagram dil değiştirme nerede, instagram dil ayarları çıkmıyor, instagram dil değiştirme gözükmüyor, instagram dil ayarları görünmüyor, instagram dil kısmı nerede, instagram dil ayarlarını bulamıyorum, instagram dil ayarım bozuldu değiştirmek istiyorum. Dünyanın en çok giriş yapılan uygulamalardan biri haline instagram hesabında dil değiştirme işlem ayarları ile ilgili nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız. Bu sayede sizlerde dil değiştirme kısmına tekrar kavuşmuş olacaksınız.

instagram dil değiştirme nerede

Bir önceki yazımız da da belirttiğimiz üzere dil değiştirme işlemlerinin hesap içerisinde yapılacak işlemleri sizlere sunmuştuk. Ancak dil seçeneğinin ekrana gelmediğini gözükmediğini ileten kullanıcılar bulunuyordu. Kullanıcılarımız için işlemler için gerekli olanları konu alacağız. Öncelikle hesap içerisinde profile gelip beraberinde sağ üst kısım da var olan üst üste üç çizgili olan kısma tıklıyoruz. Gelen ekranda alt bölümde ayarlar olacaktır. Ayarlara girerek ”Dil” seçeneğini görmelisiniz.

instagram dil ayarları nerede çıkmıyor, instagram dil gözükmüyor, instagram dil çıkmıyor, instagram dil ayarı nerede, instagram değiştirme nerede, instagram dil değiştirme yok

Dil seçeneği çıkmıyor ya da gelmiyorsa cihazı kapatıp açarak Apple store ya da Play store üzerinden uygulama güncelleme gelip gelmediğini kontrol edelim. Bu kontrollerle birlikte telefonu kapatıp açarak deneme gerçekleştiriyoruz. İnternet bağlantısının da önemi büyüktür. İnternet ağınız kesilmişse bu bilginin karşınıza gelmeme durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Diyelim ki onda da bir problem yok ve sorununuz hala düzelmiyor. Bu durumda tek çare instagram yetkililerine uygulama içerisinde bir özelliğin çalışmadığını sorun bildir üzerinden belirtmeniz olacaktır.

instagram dil ayarları nerede çıkmıyor, instagram dil gözükmüyor, instagram dil çıkmıyor, instagram dil ayarı nerede, instagram değiştirme nerede, instagram dil değiştirme yok

Başka bir telefondan kendi hesabınıza giriş yaparak bu seçeneğin gelip gelmediğinin kontrollerini de yapabilirsiniz. Yapılan işlem aşamaları sonrasında instagram dil ayarları nerede çıkmıyor hala daha gelmiyorsa sorun bildirisi neticesinde instagram hesabınızı inceleyecektir. Bu inceleme sürecinin belirli bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Beklememiz gerekli bu bekleme sonrasında sorununuz yetkililer tarafından gelen güncelleme ile birlikte giderilecektir.

instagram dil ayarları nerede çıkmıyor, instagram dil gözükmüyor, instagram dil çıkmıyor, instagram dil ayarı nerede, instagram değiştirme nerede, instagram dil değiştirme yokinstagram dil ayarları nerede çıkmıyor, instagram dil gözükmüyor, instagram dil çıkmıyor, instagram dil ayarı nerede, instagram değiştirme nerede, instagram dil değiştirme yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here