Paylaş

instagram diğer hesaplarda paylaş nedir. İnstagram çoklu paylaşımı artık kullanıcıları için faal hale getirdiğinden dolayı bundan nasıl yararlanacağınızı konu aldık.

Aynı telefon ya da mail adreslerini kullanarak birden fazla hesap açma mümkün hale getirildi. İnstagram 2019 hızlı bir giriş yaparak içerisindeki tüm ayarları da ivedi şekilde güncelledi. Ve kullanıcılarına kulak vererek istenilen tüm özellikleri de hesaplara dahil etmiş durumda. Hesap ekle özelliğinin tüm hesaplara dahil edilmesiyle birlikte çoklu paylaşımda bekleniyordu. Beklenen özellikte çok fazla gecikmeden hesaplara dahil edildi. Artık paylaşım yaparken tek bir hesap üzerinden yapacağınız paylaşımları diğer hesaplarda da aynı anda paylaşım sağlayabiliyorsunuz. Açtığınız tüm hesaplara tek tek girip aynı gönderiyi paylaşmak yerine tek bir seferde tüm paylaşımlarınızı sağlayabiliyorsunuz. Bunu diğer hesaplarda paylaş özelliğiyle beraber sağlayabiliyorsunuz. Özellik hakkında merak edilenleri ve nasıl kullanım yapılacağını yazı detayında bulabilirsiniz.

instagram diğer hesaplarda paylaş nedir

İnstagram çoklu paylaşım geldi, instagram toplu paylaşım yapmak istiyorum, instagram çoklu hesap paylaşımı nasıl yapabilirim, instagram tek seferde tüm hesaplarda paylaşım yapma, instagram toplu paylaşım için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. İnstagram diğer hesaplarda paylaş nedir, ne işe yarıyor ve nasıl kullanılır gibi sorularınızın tümünün yanıtını hazırlanan haberimiz içerisinde bulabilmeniz yeterlidir.

instagram çoklu hesaplarda paylaşım

Sosyal medya uygulamaların tamamı kendini sürekli iyileştirmeye gidiyor. Bu iyileştirme ise uygulamanın daha kolay hale getirilmesini sağlıyor. Yani uygulama kullanımı ne kadar kolay ise kullanıcılar daha sık ve aktif şekilde uygulama da gezinti sağlayabilmektedir.

instagram diğer hesaplarda paylaş nedir, instagram çoklu hesapta paylaşım, instagram toplu hesapta paylaşım, instagram diğer hesaplarda paylaş kullanımı, instagram diğer hesaplarda paylaş, instagram diğer hesaplarda paylaş yararı

Diğer hesaplarda paylaş özelliği de bu kolaylaştırmanın ne kadar yerinde olduğunu gözler önüne sermektedir. Öncelikli olarak hesap ekle alanına eklediğiniz kaç tane hesap varsa diğer hesaplar alanında görünmektedir. Diğer hesaplarda paylaş özelliğinin de nasıl kullanacağını aşağıda sıralayacağız,

  • Hesabımıza giriş yaptıktan sonra paylaşacağımız resmi ya da videoyu hazır hale getiriyoruz.
  • Veriler kurulu hale getirildikten sonra yukarıda ileri butonuna tıklayıp paylaşım ekranının sonuna geliyoruz.
  • Tüm ayarlar tamam olduğunda alt satırda diğer hesaplarda paylaş yazısını göreceksiniz.
  • İlgili yazının altında ne kadar hesap ekliyse tüm bilgileri görebilmek mümkündür.
  • Karşılarındaki tikleri faal hale getirmeniz halinde paylaş derseniz direk olarak paylaşım yapılacaktır.
  • Paylaşım aynı anda diğer hesaplarınızda da yapılacağından dolayı bu kolaylığın sizler için kaçınılmaz bir fırsat olduğunu da belirtmekte yarar var.
instagram diğer hesaplarda paylaş nedir, instagram çoklu hesapta paylaşım, instagram toplu hesapta paylaşım, instagram diğer hesaplarda paylaş kullanımı, instagram diğer hesaplarda paylaş, instagram diğer hesaplarda paylaş yararı

instagram diğer hesaplarda paylaş nedir sorusunun yanıtını yukarı da sizlere sunmaya çalıştık. Takıldığınız bir yer varsa bize bunu yorumdan belirtiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here