Paylaş

instagram diğer hesaplarda paylaş gözükmüyor. İnstagrama getirilen yeni özelliklerden biri olan diğer hesaplarda paylaş sizin hesabınızda yoksa çözüm yazımızda.

İnstagram hesaplarına getirilen yenilikler bazı hesaplara gecikmeli olarak gelmektedir. Bunun temel nedeni belli bir özelliği olduğundan fazla kullanılmasıyla alakalıdır. Yani siz hesapta gezinti yaptığınız sırada takip isteği gönderiminde, fazla yorum yapılmasında, çok mesaj gönderiminde işlem engellendi şekilde uyarılarla karşılaşabilirsiniz. Ve bu işlemlerin haricinde gelecek olan yeni özellikleri de kendi hesabınızda görememeye başlarsınız. Onun dışında instagram takip sistemi üzerine kurulu olmasından dolayı takipçi satın alınma için üçüncü parti yazılımlarda sıklıkla kullanım yapılmaktadır. Durum böyle olunca da o yazılımlardan kaynaklanan sorunlarda gelen yeniliklere kısıtlama koyabilmektedir. Diğer hesaplarda paylaş özelliğiyle beraber çoklu hesaplarda paylaşımınızı tek bir seferde sağlayabiliyorsunuz. Bu alan siz paylaşım sağlarken en son ekranda kendinde yer almaktadır. Ancak hesaplarında paylaşım ekranının sonuna gelen kullanıcılar diğer hesaplarda paylaş ikonunun kendilerinde olmadığı dile getirmesinden ötürü yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

instagram diğer hesaplarda paylaş gözükmüyor

İnstagram çoklu hesaplarda paylaş özelliği bende yok, instagram diğer hesaplarda paylaş özelliği benim hesabımda çıkmıyor, instagram toplu hesaplarda paylaşma özelliği gözükmüyor, instagram hesabımda diğer hesaplarda paylaş nerede. Sorularının yanıt bulabilmesi adına tüm bilgileri haberimizde görebilirsiniz. Yapmanız gereken birkaç işlemle birlikte sorun çözüme kavuşacaktır.

instagram diğer hesaplarda paylaş bende yok

Bir resmi ya da videoyu paylaşmadan önce hesapta paylaşma alanının en sonuna geliyorsunuz. Orada eğer diğer hesaplarda paylaş diye bir bilgi gelmiyorsa izin verilenlerden kaynaklı hata alıyor olabilirsiniz.

instagram diğer hesaplarda paylaş gözükmüyor, instagram toplu hesaplarda paylaşım yok, instagram diğer hesaplarda paylaş gelmiyor, instagram diğer hesaplarda paylaş çıkmıyor, instagram diğer hesaplarda paylaş nerede, instagram çoklu hesaplarda paylaş yok
  • İzin verilenler alanına ise bilgisayarınızdan instagram hesabına girerek ulaşabilirsiniz.
  • Orada hangi uygulamalara izin verilmişse bu uygulamaları kaldırıyoruz.
  • Uygulamalar kaldırıldıktan sonra beklemeniz halinde özellik hesaba dahil edilecektir.
  • Diyelim ki izin verilen herhangi bir uygulamanız bulunmuyor böyle bir durumda da instagram’a güncelleme gelmiş olabileceğini unutmanız da yarar bulunmaktadır.
  • İnstagram hesabına gelen güncellemeleri kontrol etmek için iphone cihazlarda Apple store android işletim sistemli cihazlarda da Play store alanına girerek kontrol edebilirsiniz.
  • Bunun dışında farklı bir telefondan giriş yaparak kontrol etmeniz de yarar var.
TAVSİYE YAZI: instagram hikayeye bağlantı ekleyemiyorum

Tüm bu işlemler sonrasında hala daha gelmiyorsa özellik instagram’ın sorun bildir alanına girerek siz de bu özelliğin olmadığına dair detaylı bir bilgi vermeniz yeterliliğini koruyacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here