Paylaş

instagram daha fazla kişiyi takip edemezsin. İnstagram sınıra ulaşıldı takip edemezsin uyarısı sonrasında sebebinin ne olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Günümüz de bir çok insan yaptıkları paylaşım sonrasında bir anda bir çok kişi tarafından izlenerek fenomen olabilmektedir. Tabi buna imkan sağlayan tek neden ise sosyal medya hesaplarıdır. Özellikle instagram hesaplarında paylaşılan videolar oldukça önem arz etmektedir. Bir anda kişilerin takipçi sayıları yükselerek bir çok kişiye hitap eden video ya da resim içeriklerini paylaşmaya devam edilmektedir. Yalnız şöyle bir durum da söz konusu bazı kişiler de bu olayı takip ederek takipçi kazanması yaparak sağlamak istiyor. Bazı kullanıcıların iletmiş oldukları bilgilendirmeler de ise takip ederken ”Sınıra ulaşıldı” hatası alınmaktadır. Alınan hatanın hemen altında ”Şu anda daha fazla kişiyi takip edemezsin.” yazısı ise takip engeli alıp alınmadığı soruları ise arkasından getirmektedir. Daha fazla kişiyi takip edemezsin nedir? Sorun neyden kaynaklamaktadır? Sorunun çözümü için neler gereklidir. Bu ve benzeri tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına yazımızı sizler için hazırlamış bulunuyoruz.

instagram daha fazla kişiyi takip edemezsin

instagram sınıra ulaşıladı nedir, instagram sınıra ulaşıldı nasıl giderilir, instagram sınıra ulaşıldı kalkmıyor, instagram takip engelimi aldım?, instagram daha fazla kişiyi takip edemezsin, instagram kişiyi takip edemezsin ne demek? Takip isteği gönderdiğiniz sırada karşılaşmış olduğunuz ”Sınıra ulaşıldı” Daha fazla kişiyi takip edemezsin. Sorununa sebebiyet veren işlemlerin araştırmasını gerçekleştirdik. Alınan hata bir engel mesajı değildir.

instagram sınıra ulaşıldı

Hesabınız da tanıdığınız bir arkadaşınıza daha takip isteği gönderdiğiniz sırada gelen ”Sınıra ulaşıldı” hatasının bir engel mesajı olmadığını yukarıda belirttik. Peki bu hata ne ile alakalı diyorsanız onu da hemen paylaşacağız.

instagram daha fazla kişiyi takip edemezsin, takip edemezsin, sınıra ulaşıldı, instagram sınıra ulaşıldı, instagram takip etmiyor, instagram takip edemezsin

İnstagram spamı azaltmak adına bir çok özelliğine engeller vermektedir. Bu engeller her şey için geçerlidir. Yaptığınız beğeni, yorum, paylaşımlar da bunların içerisine dahildir. Eğer siz uygulama içerisinde 7.500 kişi takip etme sayısına ulaştıysanız 7.501 olamaz takipçiniz. 1 kişiye daha göndereceğiniz bu istek sonrasında karşınıza böyle bir hata mesajı gelecektir. Gelen hata mesajının gelmemesi için takip ettiğiniz ve tanımadığınız kişileri takipten çıkarmak durumundasınız.

Bunun haricinde şayet sizin takipçiniz 7.500 ulaşmadan böyle bir mesaj geldiyse bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Sorun giderilmez ise hesap içerisinde var olan ”Sorun bildirisi” alanından instagram yetkilileri ile iletişime geçmeniz gereklidir.

Tüm bu sağladığımız ve anlattığımız işlem ayarları sonrasında ”instagram daha fazla kişiyi takip edemezsin” sorunu için farklı bir bilgilendirme iletmek isterseniz yorum da durumu bizimle paylaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here