Paylaş

instagram çok fazla konu etiketi hatası. Hashtag yapmak istediğinizde bu hatayı alıyorsanız nedenine ve çözüme dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

İnstagram uygulamasında hesabınız herkese açık ve yaptığınız paylaşımın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız konu etiketi oldukça yararlıdır. Yaptığımız gönderi hangi konu ile ilgiliyse o paylaşımı yayınlarken en uygun hashtagı başına # koyarak yayınlamanız durumunda o alanlarda gönderi gösterilmeye başlayacaktır. Gönderi ne kadar kişinin hoşuna giderse de o kadar beğeni ve yorum alacaktır. Ve zaman içerisinde artık takipçi kitlesinde de gözle görülür bir artışın olduğunu görebileceksiniz. O yüzden instagram kullanıcıları içerisinde özellikle satış yapan hesaplarda hashtag oldukça önemlidir. Konu etiketinde engel alana kişi sayısı da oldukça fazladır. Nedeni ise özelliğin kontrolsüz şekilde kullanılmasından kaynaklıdır. Son zamanlarda konu etiketi yapan hesaplarda ise çok fazla konu etiketi hatası karşılarına çıkmaya başlamıştır. Bu hatanın hesaplarda görünme sebebini ve alınacak önemleri haberimizde bulabilirsiniz.

instagram çok fazla konu etiketi hatası

instagram fazla konu etiketi diyor, instagram çok fazla hashtag hatası, instagram fazla konu etiketi kullanıyorsun, instagram hesabımda fazla konu etiketi hatası aldım nasıl giderebilirim. Eğer bir günde birden fazla paylaşım yapıyor ve bu paylaşımlara da 5 den fazla konu etiketi veriyorsanız instagram hesaba anında kısıtlama getirecektir. Çünkü belli bir özelliğin olması gerekenden fazla kullanılması sonrasında anında o özellikle ilgili kısıtlama gelecektir.

instagram fazla hashtag hatası

İnstagram hesaplarında konu etiketi sınırlı sayıda yapılmadığı taktirde hemen kısıtlama gelmektedir. Topluluk kurallarına önem veren uygulama da hashtag alanına gelen kısıtlama ise anında yapılmaktadır. Yani bir gönderi altına limitinden fazla etiket koymanız durumunda anında hesaba engel gelecektir.

instagram çok fazla konu etiketi hatası, instagram fazla konu etiketi, instagram konu etiketi fazla, instagram hashtag fazla diyor, instagram hashtag fazla uyarısı, instagram konu etiketi fazla olunca ne olur

Getirilen kısıtlama da hesabınız kapatılmamaktadır. Yaptığınız hashtag paylaşımları o alandaki etiket bölümünde çıkmamaya başlamaktadır. Son zamanlarda ise Çok fazla konu etiketi diye öncesinde bilgi verilmeye başlanmıştır. Yani konu etiketini fazla kullanıyorsunuz bu kullanımı azaltmanızı istemektedir. Azaltma olmadığı taktirde yakın zaman içerisinde özellik kullanımınız kısıtlamaya gidecektir.

Kullanım azaltıldıktan sonra eğer günde 1 den fazla paylaşım yapıyorsanız gönderilerin altında en fazla 5 tane konu etiketi vermeniz de yarar bulunmaktadır. Alınan uyarı ile ilgili nelerin gerekli olduğunu sizlerle paylaştık. Bize ulaştırmak istediğiniz bir bilgi varsa bunu bizimle yorumdan paylaşabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: instagram canlı yayına arkadaş ekleme resimli anlatım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here