Paylaş

instagram cinsiyet değiştirme nerede görünmüyor. İnstagram hesabınıza dahil olduğunuz sırada cinsiyeti yanlış girdiyseniz düzeltme işlemleri nasıl yapacağınızı konu aldık.

İnstagram kendi içerisinde özelliklerin değişimine giderken yaptıkları yeniliklerle beraber kullanımları en kolay hale getirmeyi hedeflemektedir. Öncelikle hesap ile alakalı yaşanan sıkıntıların ilerleyen zamanlarda çözüme kavuşturulması için hesaba girilen bilgileri sizin gerçekteki kimlik bilgileriyle doğru olması gerekiyor. Yani kimlikte isminiz ne olarak geçiyorsa hesap açarken de bu bilgilerin girilmesi gerekiyor. Adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, gün, ay, yıl hepsi doğru girilmesi gerekiyor. Taklit hesap kullanımına düşmemeniz için bu bilgilerin doğruluğundan emin olunması gereklidir. Belirtilen bilgilerin dışında cinsiyet seçiminin de doğru yapılması gereklidir. Cinsiyeti doğru seçmenizle birlikte hem size önerilen kişiler o doğrultuda işlem sağlanacak hem de başkalarına öneriler kişilerde sizin ön planda olmanız sağlanacaktır. Cinsiyeti ilk başta üye olurken farklı girmeniz halinde devamında tekrar nereden değişikliği sağlayacağınızı kapsamlı şekilde anlatacağız.

instagram cinsiyet değiştirme nerede görünmüyor

İnstagram cinsiyet ayarları, instagram cinsiyet yanlış gösteriyor, instagram cinsiyeti düzeltme, instagram cinsiyet nereden düzeltilir, instagram cinsiyeti düzeltmek için nereye girmem gerekiyor, instagram cinsiyeti değiştirme. İnstagram yanlış girilen cinsiyet bilgilerinin düzenlemesini profil ekranından sağlayabiliyorsunuz. Yazı içerisinde görsel ve yazılı şekilde anlatımını sağlayarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

instagram cinsiyet ayarları

Cinsiyetinizin yanlış girilmesi sonrasında öncelikle instagram hesabımıza girişimizi yapıyoruz. Ardından profil ekranına geliyoruz. Profile geldiğimizde sayfanın orta alanında Profili düzenle yazısını göreceksiniz. Bu sekmeye tıklamakla beraber gelen ekranın altında cinsiyet sekmesini bulmanız gerekiyor.

instagram cinsiyet değiştirme nerede görünmüyor, instagram cinsiyet değiştirme, instagram cinsiyet nasıl değişir, instagram cinsiyet değişmiyor, instagram cinsiyet değiştirme yok
  • Burada cinsiyetin değişimine dair bilgileri bulabilirsiniz. Tercih tamamen size bağlı değişiyor.
  • Bazı hesaplarda bu alana gelindiğinde herhangi bir bilginin çıkmadığı dile getirilmektedir.
  • Durum böyle olunca da ister istemez sorun yaşanmaktadır. Yaşanan sıkıntı sonrasında uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  • Yine giderilmez ise bu durumda sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere iletmeniz yeterlidir.
instagram cinsiyet değiştirme nerede görünmüyor, instagram cinsiyet değiştirme, instagram cinsiyet nasıl değişir, instagram cinsiyet değişmiyor, instagram cinsiyet değiştirme yok

Cinsiyetin doğru olarak girilmesi ilerleyen dönemlerde hesapta karşılaşacağınız sorunların önüne geçecektir. İnstagram hesaplarınız içerisinde yaşanan farklı sıkıntıları bizlere yorum kısmından ileterek işlemlerinize çözüm buldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here