Paylaş

instagram çıkışları nasıl görebilirim nerede. İnstagram hesabınızdan yapılan çıkışların tarihini bilmek istiyorsanız bu ayarlara nereden ulaşacağınıza bakacağız.

İnstagram getirdiği yeniliklerle diğer sosyal medya uygulamalarıyla arasındaki farkı ortaya koymaktadır. Hesapların güvenilirliği hususunda her türlü olanağı kullanıcılara sunan bir uygulamadır. Bunun yanı sıra hesaba ne zaman üye olduğunuzdan tutunda, gönderilen isteklerin tamamına dair verileri görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra giriş yapılan tarihleri görebilirken çıkış yapılan tarihleri de bulabilirsiniz. İnstagram hesaplarda sizden habersiz yaprak kımıldamaması adına tüm ayarları ve özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır. Bunun yanı sıra kendi içerisinde de güncellemelere gitmesinden ötürü bir çok alanından yerlerinin değiştiğini söyleyebiliriz. Yani ayarlarla alakalı bağlantıların yerlerinde değişikliğin olması bazı aradığımız özellikleri anında bulmamıza engel olabilmektedir. Bizde bunun yaşanmaması için gerekli olan işlemleri sizlere ayrıntılı şekilde anlatımını gerçekleştirmekteyiz.

instagram çıkışları nasıl görebilirim nerede

İnstagram tüm çıkışları görme, instagram çıkışlarımı bulma, instagram çıkış yapılan tarih, instagram çıkış sağlanan tarihleri nereden görebilirim, instagram çıkış sağlanan tarihleri bilmek istiyorum, instagram çıkışları nasıl bulabilirim. Hesap içerisinde çıkışları görebilmek istiyorsanız doğru yerde gezinti sağladığınızı söyleyebilirim. Aslında bu ayarları sizin bulmanız zor olmasa da bazı hesaplar geç güncelleme almasından ötürü sıkıntı yaşanabilmektedir.

instagram tüm çıkışlarım

Çıkışlarımızı bulup bizlerin yapmadığı bir çıkış tespit etmemiz halinde anında güvenlik adımındaki işlemlerimizi devreye koyabiliriz. İlk önce uygulamamıza girişimimizi sağlıyoruz.

instagram çıkışları nasıl görebilirim nerede, instagram tüm çıkışlar, instagram çıkışları bulma, instagram çıkışları görme, instagram çıkışları nasıl bulabilirim, instagram çıkışlar nerede
  • Profil alanına gelmemizle birlikte sayfanın hemen üst alanında bulunan üst üste üç çizgili butona tıklıyoruz.
  • Ayarlar alanına geldiğimizde Güvenlik kısmına girip oradan da Verilerine eriş bölümüne giriyoruz. Hesap hareketleri alanının altında bulunan Çıkışlar sekmesini görebilirsiniz.
  • Tümünü gör demeniz halinde hesabınızdan hangi tarihte ne zaman, hangi saat, dakikada çıkış yapılmış bunların tamamını bulabilirsiniz.
  • Bahsettiğimiz alanlar sizde çıkmıyorsa bunun nedeni uygulamanın güncel olmamasıyla alakalıdır.
  • Güncellemelerin devreye girebilmesi içinde uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyebilir ya da Play store veya Apple store alanına girerek işlem sağlayabilirsiniz.
instagram çıkışları nasıl görebilirim nerede, instagram tüm çıkışlar, instagram çıkışları bulma, instagram çıkışları görme, instagram çıkışları nasıl bulabilirim, instagram çıkışlar nerede

Çıkış bilgilerinize dair işlem aşamalarını yukarıda anlattığımız şekilde yapabilirsiniz. Olur da hala daha sıkıntı yaşamaya devam ederseniz bizlere bunu yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here