instagram çıkış yapmadan ödeme yapma. İnstagram’da ödeme yapma işlemlerini artık daha rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

İnstagram dünyanın en çok giriş yapılan uygulamalarından biri olsa da getirdiği yeniliklerle de bunun neden olduğunu ispatlamaktadır. Kullanıcılarına her türlü imkanı sunmaktan çekinmeyen uygulama da yeni güncelleme ise oldukça ses getirecektir. İnstagram hesaplarında normal hesapların yanı sıra ünlü markaların satış sayfalarında bulunmaktadır. Bunun için reklam veren kitlelerin olduğunu ve ticaret amaçlı açılan sayfaların fazla olduğunu belirtebiliriz. Beğenilen bir markanın ürününü beğendiğinizde onun satın alınabilmesi için artık uygulamadan çıkış yapmanıza gerek bulunmaktadır. Ürün üzerine tıkladığınızda ‘’Ödeme yap’’ denildiği andan itibaren ilerlemelerle birlikte ödeme işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. Geriye kalan ise sipariş işlemlerinin tamamlanabilmesi için sizden istenilen bilgilerin doldurulmasıyla alakalıdır. Şuan tüm hesaplarda faal durumda olmayan özelliğin yakın zaman içerisinde tüm hesaplara dahil edileceğini de belirtmekte fayda bulunmaktadır. Yenilikle alakalı tüm merak edilenleri ise haberimizin içerisinde bulabilmek mümkündür.

instagram çıkış yapmadan ödeme yapma

İnstagram ödeme yap özelliği geldi mi, instagram ödeme nasıl yapılıyor, instagram ödeme yapabilmek için ne yapmam lazım, instagram ödeme yap tüm hesapları mı geliyor, instagram uygulamadan çıkış yapmadan ödeme işlemlerinin nasıl sağlanacağını bilmek istiyorum. İnstagram hesabında artık beğenilen ürünün üzerine tıklamanız halinde ‘’Ödeme yap’’ seçeneğinin karşınızda belirlendiğini görebileceksiniz.

instagram ödeme nasıl yapılır

İnstagram hesabınızdan çıkış yapmadan artık ödeme yapma döneminiz başlamadık. Oluşan bu durum internet üzerinden alışveriş yapan ve bu alanda ticareti yürüten kişileri de oldukça sevindirmiştir. Özellik henüz tüm hesaplarda faaliyete geçmiş değildir. Ama takipçi kitlesi oturmuş ve geniş kitlelere hitap eden marka hesaplarda özelliğin deneme işlemleri sağlanmaktadır.

instagram çıkış yapmadan ödeme yapma, instagram hesaptan çıkmadan ödeme yapma, instagram ödeme yapma, instagram ödeme nasıl yapılır, instagram ödeme ayarları, instagram uygulamadan çıkmadan ödeme sağlama

Yakın zaman içerisinde de gelen bir güncelleme ile tüm hesaplarda bunun devreye gireceğini belirtebiliriz. Ödeme yap alanına tıkladıktan sonra ilerlediğiniz anda check-in işlemleri sırasında adınızı, mail adresinizi, fatura bilgileri ile birlikte teslim adres bilgilerinizin girişini gerçekleştirmekte fayda bulunuyor.

Amerika’da bazı markalarda işleme alınan özellik denemeler bittikten sonra sizlerin de telefonlarınıza yükleneceğini belirtebiliriz. Özelliğin hesapların tamamına geldiğinde nasıl kullanacağınıza ilişkin işlemleri ise daha ayrıntılı bir şekilde paylaşımını yapacağız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz