Paylaş

instagram çıkış yapamıyorum çıkmıyor. İnstagram hesabından çıkış yapılamama sorunu ile karşılaşan kullanıcılarımız için çözüm yöntemlerini yazı içerisinde sunacağız.

Bir çok sosyal medya hesaplarına giriş yaptıktan sonra çıkış işlemi yapmayı deneriz. İnstagram hesabında gezinti sağlayan bir çok kullanıcı çıkış yaparak hesaplarına daha sonrasında tekrardan giriş yapmaktadır. Bu bağlamda aktif süresini uzatmak için bir çok yeniliğin geldiği uygulamaya herkes giriş yapmaktadır. Son dönemlerde ise hesaba giriş sağlandıktan sonra çıkış işlemlerin olmamasıyla alakalıdır. Böyle bir sorunun ne ile alakalı olduğunun incelemesini kapsamlıca sağlamış bulunuyoruz. Çıkışın olmama sebebini ve buna sebep olan nedenlerin çözümüne ilişkin yolları kapsamlı bir şekilde sizlerin huzuruna sunacağız. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlem ayarları ile beraber artık hesabınızdan tamamen çıkmış olacaksınız. Tekrar girmek istediğiniz de ise çıkarken ”Giriş bilgilerini hatırla” diyerek çıktıysanız bilgiler doğrudan ekrana gelmiş olarak işlem sağlayabilirsiniz. Tüm bu ayarların nasıl ilerleneceğine ise gelin birlikte bakalım.

instagram çıkış yapamıyorum çıkmıyor

İnstagram çıkış olmuyor, instagram uygulamasından çıkış yapamıyorum, instagramdan çıkamıyorum, instagram hesabından nasıl çıkabilirim?, instagram çıkmıyor, instagram hesabından çıkabilmem için ne yapmam gerekiyor, instagram çıkış yap diyorum ama çıkmıyor, instagrama girdim daha da çıkamıyorum. Gibi benzeri bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız da hemen panik yapmayın lütfen. Sakin olmanız durumda her sorunun bir çözümü mutlaka bulunmaktadır. Karşı karşıya kaldığınız bu sorunun çözümü içinde yapılması gerekenleri sizlere detaylıca aktaracağız.

instagramdan çıkamıyorum

İnstagram hesabından çıkış yapılabilmesi için ilk olarak çıkış yapılacak yerin nerede olduğunu bilmeniz gereklidir. Bunu da öğrenebilmeniz için bizler ayarların nereden ilerleneceğini ilk olarak ele alıp daha sonrasında buna rağmen çıkış olmuyorsa ona yönelik işlem detaylarını sizlere sunumu sağlayacağız.

 • İnstagram hesabınızdan çıkış sağlanabilmesi için ilk olarak hesaba erişim gerçekleştirelim.
 • Hesaba giriş sağladıktan sonra profil ekranına gelerek sağ üst alanda var olan (…) üç çizgili alana tıklıyoruz.
 • Bunun sonrasında karşımıza gelecek olan ekranda var olan ”Ayarlar” bölümüne giriş yaparak en alt sayfaya inerek buradaki ”Hesabınızdan çıkış yap” ikonuna tıklıyoruz.
 • Buraya tıkladıktan sonra ”Giriş bilgilerini hatırla” derseniz tekrar girmeniz için bir şifre bilgilendirmesi girmenize gerek kalmayacaktır.
 • Doğrudan hesabınızdan çıkabileceksiniz.
 • Olur da siz çıkış yap dediğiniz de çıkış olmaz ise bu durumda uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemesini deneyin sorun giderilmiş olacaktır.
 • Eğer android işletim sistemli bir telefon kullanımı sağlıyorsanız. Telefonunuz içerisinde ”Ayarlar>Uygulamalar>İnstagram>Verileri ve ön belleği temizle” demeniz durumunda otomatik olarak çıkış sağlanacaktır.

instagram çıkış yapamıyorum çıkmıyor, instagramdan çıkamıyorum, instagram çıkış olmuyor, instagram çıkılmıyor, instagram çıkış yapamıyorum, instagram çıkış yapılmıyor

instagram çıkış yapamıyorum çıkmıyor, instagramdan çıkamıyorum, instagram çıkış olmuyor, instagram çıkılmıyor, instagram çıkış yapamıyorum, instagram çıkış yapılmıyor instagram çıkış yapamıyorum çıkmıyor, instagramdan çıkamıyorum, instagram çıkış olmuyor, instagram çıkılmıyor, instagram çıkış yapamıyorum, instagram çıkış yapılmıyorinstagram çıkış yapamıyorum çıkmıyor, instagramdan çıkamıyorum, instagram çıkış olmuyor, instagram çıkılmıyor, instagram çıkış yapamıyorum, instagram çıkış yapılmıyor

Bahsedilen işlem adımlarını yaptıktan sonra instagram çıkış yapamıyorum çıkmıyor çıkış sağlamış olacaksınız. Tüm bunlara rağmen sorunumuz hala devam ederse aldığınız hatalarla birlikte yoruma bildiri bırakmanız halinde araştırma sağlanarak geri dönüşü size sunmuş olacağız.

12 YORUMLAR

 1. Merhaba onurcan bey iPhone 6s kullanmaktayım Instagram’dan çıkış butonuna bastığım halde çıkış butonu çalışmıyor işlev görmüyor lütfen yardımcı olur musunuz

 2. Merhaba onurcan bey iPhone 6s kullanmaktayım Instagram’dan çıkış yapamıyorum yani çıkış yap tuşu var ama işlevi görmüyor uygulamayı tekrardan sildim yükledim aynı hatayı tekrardan veriyor telefon reset attım yine aynı hatayla karşılaşıyorum Apple müşteri hizmetleri ile destek sağladım onlar cihazda bir sorun olmadığını söylediler uygulamayla alakalı olduğunu söylediler lütfen yardımcı olur musunuz

  • Merhaba

   Uygulamayı kaldırıp yüklemenize rağmen sorun devam ediyorsa bu durumda instagram yetkilileriyle görüşme yapmanız gerekiyor. Telefondan farklı bir hesaba giriş yaptığınızda çıkış yapabiliyor musunuz?

 3. Benimde telefonum iphone 6s ve aynı sorunu ben de de yaşıyordum ancak çözmeyi başardım.ilk giriş bilgilerini tüp hesaplarda açarak tüm hesaplardan çıkın.sonra karşınıza bi ekran çıkacak ve orada tüm hesaplarınızı görebileceksiniz.daha sonra edit ya da düzenleme gibi bir tuş çıkıyor ekrana ona tıklayınca hesapların yanında çarpılar beliriyor istediğinizi siliyorsunuz en sonunda hesapların yanında giriş yap diye bölmeler çıkıyor bir tanesine tıklayınca sildiğiniz hesaplar hariç tüm hesaplara girmiş oluyorsunuz.:)

 4. instagramda 2 ayrı hesap açık birini yanlışlıkla çıkış yaparken hatırla dedim. sonrasında uygulamayı silsem dahi o hesap otomatik girişte kalmış oluyor ne yaparsam yapayım çıkış yok…

 5. Hangi hesaba giriş kaldırmak istiyorsanız ona önce giriş yapın daha sonra üç çizgi olan yere tıklayın ve gizlilik ve güvenliğe tıklayın oradanda giriş bilgilerini kaydetmeye tıklayın ve oradan butonu kapatın ardından tekrar hesaptan çıkış yapın hesaptan çıkmış olacaksınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here