Paylaş

instagram çıkış yap gözükmüyor çıkmıyor. Hesabınızdan çıkış yapmak istediğiniz de nerede olduğunu bilmiyor ya da biliyor da bu alan gelmiyorsa çözüm yazımızda.

Her akıllı telefonlarda olduğu gibi telefonlarımıza yüklemiş olduğumuz uygulamalar da kendi içerisinde güncellemelere ve yeniliğe gitmektedir. Nitekim teknoloji geliştikçe özellikler de gelişmektedir. Özelliklerin gelişimiyle birlikte mecburi olacak şekilde uygulamalar da kendi içerisinde yeniliğe gitmektedir. Video ve resim paylaşım platformu olarak bilinen instagram uygulaması kısa zaman içerisinde kendini her alanda geliştirerek sosyal medyanın en gözde ağlarından biri haline gelmiştir. Getirdiği yenilikler sonrasında kendi içerisinde ki bazı var olan alışılagelmiş ayarlarında yerlerinde değişikliğe gitmektedir. Ayarlar alanının değişmesi ile birlikte bir çok kullanıcı bu kısmın nereye gittiğini merak ediyordu. Bu merakı bir önceki yazılarımız ile birlikte gidermiştik. Ancak çıkış yap ikonunun kaybolduğunu ya da bulamadığını dile getirenlerin sayısı da bir hayli fazlalaştığı için bu ayarında nerede olduğunu birlikte kontrol edeceğiz.

instagram çıkış yap gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram çıkış alanını bulamıyorum, instagram çıkış görünmüyor, instagram çıkış nerede, instagram çıkış yeri kayboldu, instagramdan çıkmam için nasıl bir yol izlemeliyim, instagram çıkış yap alanı yok, instagram çıkış yap nasıl bulabilirim? Hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra çıkış yap alanını bulamıyorsanız. Ya da var olan yerde bu kısım sizin karşınıza çıkmıyorsa panik yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

instagram çıkış nerede

Hesabımıza giriş işlemi sonrasında profil ekranına gelerek buradan da sağ üst kısımda bulunan üst üste üç çizgili alana tıklıyoruz. Beraberinde karşımıza gelen ekranın alt satırında ”Ayarlar” alanını göreceksiniz. ”Ayarlar” bölümüne giriş yaptıktan sonra sayfayı aşağıya doğru çektiğinizde çıkış yap alanını görmeniz mümkündür.

Yalnız bazı kullanıcı kitlemiz bu kısımda hesaptan çıkış yapılacak olan seçeneğin karşılarına gelmediğini beyan etmektedir. İnternet bağlantısını kontrol ettikten sonra eğer bu alanda sorununuz yok ise bu durumda uygulamayı kaldırıp yüklemeniz sonrasında sorununuz giderilmiş olacaktır. Ya da play store veya apple store üzerinden instagram uygulamasına gelen güncellemeyi başlatınız. Geri planda çalışan uygulamaları kapatarak bu şekilde deneme sağlayınız. İnstagram’ı silip tekrar yüklediğinizde zaten sorun giderilecektir.

Ama diyelim ki bu kısım hiç bir şekilde artık karşınıza gelmiyor. Sorun bildir kısmı üzerinden karşılaştığınız sorunu ekran görüntüsüyle birlikte iletmeniz de fayda bulunmaktadır. Bu sayede instagram çıkış yap gözükmüyor çıkmıyor sorununuz da artık tarih olmuş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

instagram çıkış yap gözükmüyor çıkmıyor, instagram çıkış yap gözükmüyor, instagram çıkış nerede, instagram çıkış gelmiyor, instagram çıkış bulamıyorum, instagram çıkış yok

instagram çıkış yap gözükmüyor çıkmıyor, instagram çıkış yap gözükmüyor, instagram çıkış nerede, instagram çıkış gelmiyor, instagram çıkış bulamıyorum, instagram çıkış yok instagram çıkış yap gözükmüyor çıkmıyor, instagram çıkış yap gözükmüyor, instagram çıkış nerede, instagram çıkış gelmiyor, instagram çıkış bulamıyorum, instagram çıkış yokinstagram çıkış yap gözükmüyor çıkmıyor, instagram çıkış yap gözükmüyor, instagram çıkış nerede, instagram çıkış gelmiyor, instagram çıkış bulamıyorum, instagram çıkış yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here