Paylaş

instagram çıkartma gönderme yollama. İnstagram hesabınızda mesaj olarak çıkartma gönderiminin sağlanabilmesi için takip edeceğiniz yolları paylaşacağız.

Günümüz teknolojinde iletişimizin çoğunu mesaj olarak sağlamaktayız. Sosyal medya uygulamaların çoğalmasıyla birlikte artık bulmak istediğimiz kişiyi daha rahat bir şekilde bulabiliyoruz. İnstagram ise ilk çıktığı zamanlar genel olarak video ve resim paylaştığımız bir platform olarak hayatımıza girdi. Sürekli getirilen yeniliklerle beraber dm alanına farklı özellikler getirilmiştir. Getirilen bu özelliklerle birlikte artık çoğu kullanıcılar mesajla iletişimini instagram alanından kurmaktadır. Görüntülü arama, sesli mesaj gönderimi, GİF gönderimi ile birlikte artık çıkartmada göndermeye başlayabilirsiniz. Çıkartmalarında mesaj alanına eklenmesiyle beraber bundan sonra mesaj alanı daha da renkli hale getirilmiştir. Çıkartmalar hemen hemen tüm hesaplardaki yerini almış durumdadır. Gönderim işlemlerinin nasıl olduğunu ve çıkartmayı bulacağınız yerin neresi olduğuna ise birlikte göz gezdireceğiz.

instagram çıkartma gönderme yollama

İnstagram çıkartma nerede, instagram çıkartma nasıl gönderebilirim, instagram çıkartma benim hesabımda yok, instagram çıkartma görünmüyor, instagram çıkartma gönderme, instagram çıkartma yollanmıyor. İnstagram dm alanına getirilen yeni özellik çıkartmanın kullanımını sorunsuz bir şekilde yapabilmek için uygulama içerisinde neler yapmanız gerektiğini kapsamlı şekilde sunumunu sağlayacağız.

instagram çıkartma nerede

İnstagram hesabında birine çıkartma göndermek istiyorsanız yapmanız gereken ilk işlem hesabınıza giriş yaparak mesaj bölümüne girişimizi sağlıyoruz. Ardından çıkartma göndereceğimiz kişinin sohbet alanına geliyoruz.

instagram çıkartma gönderme yollama, instagram çıkartma nerede, instagram çıkartma yok, instagram çıkartma nerede, instagram çıkartma gönderme, instagram çıkartma gönderilmiyor
  • Hesabınızın sağ tarafında kalp işaretinin yerine artık güler suratlı dikdörtgen şeklinde bir alanın olduğunu göreceksiniz.
  • Oraya tıklayıp gelen ekranda çıkartma ve gif kısmını görebilirsiniz.
  • Açılan sayfada bulunan çıkartmalardan hangisini göndermek istiyorsanız bunun gönderimini yapabilirsiniz.
  • Giriş yaptığınız alanda şayet böyle bir ekran görünmüyorsa uygulamanın güncel olup olmadığından emin olmanız gereklidir.
  • Uygulama güncel değilse uygulamanın güncellemesini sağlayabilirsiniz.
  • Olmaz ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
instagram çıkartma gönderme yollama, instagram çıkartma nerede, instagram çıkartma yok, instagram çıkartma nerede, instagram çıkartma gönderme, instagram çıkartma gönderilmiyor

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra sorun devam ediyorsa instagram içerisinde sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere iletebilirsiniz. Belki bir özelliği fazla kullanmanızdan ötürü kısıtlama gelmiş olabilir. Eğer böyle bir kısıtlama geldiyse yeni özelliğin hesaba dahil edilmeyeceğini bilmenizi isteriz. Son olarak internet bağlantısını kontrol ederek gönderim işlemlerini yeniden denemesini de sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here