Paylaş

instagram challenge required hatası alıyorum. İnstagram hesabınızda alınan hatanın nasıl ortadan kaldıracağınıza dair tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

İnstagram sürekli kendini geliştirmekte olan bir uygulamadır. Ama buna rağmen bazı alanlarda bazen hata verebilmektedir. Fakat karşılaşılan bu hataların temelinde instagram değil kullanıcıların kendileriyle alakalı sorunlar oluşmaktadır. İnstagram üzerinde takipçi artırma, beğeni çoğaltma ya da bir özelliğin olması gerekenden fazla kullanılması o özellikle alakalı kısıtlama gelmesine sebebiyet vermektedir. Hesaplarımıza giriş işlemleri sırasında şifre unutulması ya da gizli hesaptan açık hesaba geçiş işlemleri sırasında da bu hataların meydana geldiğini görebilirsiniz. Uygulamada üçüncü parti uygulamalarına izin verilmesi durumunda bu ve benzeri bir ok hataların önünüze çıkacağını belirtebiliriz.  İnstagram challenge required hatasının temelinde izin verilen üçüncü parti yazılımlarının olduğunu unutmamanız gerekiyor. Alınan hatanın hangi yöntemler sonrasında çözüme kavuşturulacağına dair tüm aşamaları sizlerle paylaşacağız.

instagram challenge required hatası alıyorum

İnstagram challenge required uyarısı, challenge required ne demek, challenge required nedir, instagram challenge required hata veriyor, instagram challenge required sorunu hasıl giderilebilir, challenge required hatası. İnstagram üzerinde gezinti yaptığınız esnada ya da giriş yapmak istediğiniz de challenge required böyle bir hata alınca anlık strese girebilirsiniz. Karşılaştığınız soruna dair çözüm aşamalarını hazırlanan makalemizde bulabilirsiniz.

instagram challenge required uyarısı

İnstagram üzerinde challenge required böyle bir sorun karşınıza geldikten sonra ilk önce bilgisayardan instagram uygulamasına giriş gerçekleştiriyoruz. Kendi hesabınıza bilgisayardan girdikten sonra açılan pencere ekranının hemen sol tarafında izin verilenler olacaktır. Bu alana giriş gerçekleştirerek ne kadar izin verilen uygulama varsa bunların hepsini tek tek kaldırıyoruz.

instagram challenge required hatası alıyorum, instagram challenge required hatası, challenge required nedir, challenge required ne demek, instagram required uyarısı, instagram challenge required çözümü

  • İzinli uygulamalara ise ‘’Profil ve Ayarlar’’ bölümünün içerisine giriş sağlayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Yaptığınız işlemler sonrasında tekrardan telefonunuzda instagrama giriş yapmayı deneyerek aynı hata ile karşı karşıya kalıp kalmadığınızı deneyebilirsiniz.
  • Olmazsa şayet farklı bir telefon ya da cihazdan kendi hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Yine olmaz ise eğer bu durumda instagram sorun bildir üzerinden instagram yetkililerine durumu iletebilirsiniz.

instagram challenge required hatası alıyorum diyen instagram kullanıcıları için izlemesi gereken çözüm yöntemlerinden bahsetmiş bulunuyoruz. Sağlanan ayarlarla birlikte sorununuzun ortadan kalkması gereklidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here