Değerli arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu yazımızda instagram çekiliş yapma yapamıyorum sorunu için neler yapılması gerektiğini ayrıntılarıyla birlikte sizlere paylaşacağız.

İnstagram uygulaması üzerinde yapılan çekilişler sizin de dikkatinizi çekmiştir. Çekilişleri sadece fenomen kişiler değil sizlerde yapabilirsiniz. Çekiliş yapmaya kısıtlama ya da bir engel bulunmamaktadır. instagram çekiliş yapma yapamıyorum problemi ile ilgili ayarlarınızı nereden sağlayacağınıza bakacağız.

İnstagram’da bu yöntem ile takipçi kitlenizi hızlıca arttırabilirsiniz. Tabi öncesinde belli bir kitleye ulaşım sağlamanız gereklidir. Onun haricinde hesabınızın kişisel bir hesap değil, profesyonel bir hesap olmasına özen göstermeniz gereklidir.

instagram çekiliş yapma yapamıyorum

instagram çekiliş yapma yapamıyorum

instagram çekiliş yapma işlemlerini sağladığınız sırada nelere dikkat edilmesi gerekiyor bunları ayrıntılı olacak şekilde paylaşacağız. Öncelikli olarak çekilişteki amacın ne olduğunu takipçilerinize duyurmalısınız. Kitleniz bunun hangi amaçla yapıldığını biliyor olması gerekiyor.

Amacı belirledikten sonra yanına ek olarak koşullarını da bildirmelisiniz. Çekilişe katılanların hangi koşullarda kazanmaya hak kazanacağını açıklayıcı bir şekilde kitlenize iletin. Bunu yaparken de açıklamayı çok kısa tutmaya özen gösterin. Uzun uzadıya yapacağınız açıklamalar dinlenmeyecektir. Dinlenmeyince de katılım beklediğinizden daha az olabilir.

Çekilişin ana nedenlerinden birisi ise ödüldür. O yüzden ödülü o kadar iyi tanıtmanız gerekiyor ki kitlenizin bu ödüle katılımını yüksek tutabilirsiniz. Ödülü güzelce açıkladıktan sonra geriye bir tek çekilişin açıklanacak tarihi ve saati bildirmek olacaktır. Onu da bildirdiğinizde artık geriye bir sorun kalmayacaktır.

Yapacağınız çekilişte dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri de hileye başvurmamanızdır. Yani yakın arkadaşlarınız ya da sizi tanıyan kişilere ödülü verirseniz size olan güveni su istimal etmiş olursunuz. Şeffaf olmaya özen gösterin.

instagram çekiliş yapamıyorum

instagram çekiliş yapamıyorum diyorsanız doğru hashtag bağlantılarınızı veremiyorsunuz demektir. Dolayısıyla seçeceğiniz hashtaglara oldukça özen göstermelisiniz. En popüler hashtag hangisi ise bunların tespitini sağlamanız gereklidir.

Tüm bu bahsettiğimiz ayarları işleme koymanız durumunda sorunsuz şekilde çekilişleri sağlayabilirsiniz. Çekiliş ile alakalı aklınıza takılan veya sormak istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorum kısmından bildirebilirsiniz. Yine aynı şekilde yorumdan biz size gerekli olan bilgileri aktaracağımızı bilmenizi isteriz.

Önceki İçerikWhatsapp engellediğim kişinin resmi görünüyor
Sonraki İçerikPubg mobile oyundan atıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here