Paylaş

instagram canlı yayında sorulan soruları görme. İnstagram’da canlı yayın başlatıldıktan sonra size sorulan soruları incelemek istiyorsanız çözüm yazımızda.

İnstagram’da hikaye paylaşımı kadar canlı yayınlarında sıklıkla yapıldığını söyleyebiliriz. Canlı yayınlara katılımların fazla olması ve canlı yayın sonrasında diğer hesaplara bildirim gitmesi kullanıcıları sevindirmektedir. Hesapta takip ettiğiniz biri canlı yayın açtığında eğer bu bildirim açıksa size bu durum anında haber verilmektedir. Canlı yayına katılan kullanıcılar sorularını istedikleri andan itibaren dile getirebilmektedir. Fakat canlı yayını yapan kişilerin tüm sorulara yanıt vermesi mümkün değildir. Size sorulan soruların daha sonrasında görmek istiyorsanız bunu uygulama içerisinde nerede göreceğinizi yazımızda aktaracağız. İnstagram sevilen özelliklerine yenilikleri dahil ederek bu özelliklerin daha fazla kullanılmasına ortam hazırlamaktadır. Getirilen yeniliklerden sizleri kısa sürede haberdar ederken bazı hesaplarda olmamasının ana nedenlerini de yine aynı şekilde yazılarımızda dile getirmekteyiz.

instagram canlı yayında sorulan soruları görme

İnstagram canlı yayın soruları, instagram canlı yayın soruları nerede, instagram canlı yayın sorularını bulma, instagram hesabımda canlı yayın ile ilgili sorulan soruları nerede görebilirim, instagram canlı yayın sorularına ulaşmak istiyorum. Görmek istediğiniz soruların nerede olduğunu zaten instagram canlı yayına başlamadan önce sizlere bildirmektedir. Eğer merak eden bir kişiliğiniz yoksa canlı yayın öncesinde sol tarafta bulunan soru işareti simgesi asla dikkatinizi çekmeyecektir.

instagram canlı yayın sorularını bulma

Canlı yayına girmeden önce hemen sol tarafta yer alan bulunan soru işaretinin görevi size soruların gösterilmesidir. Yayına geçtikten sonra sorulan soruların görünebilmesi için buradaki soru işaretli sekmeye tıklamanız yeterlidir.

instagram canlı yayında sorulan soruları görme, instagram canlı yayın soruları, instagram canlı yayın soruları nerede, instagram canlı yayın sorularına bakma, instagram canlı yayın sorularını görme
  • Bazı instagram kullanıcıları kendilerinde böyle bir seçeneğin olmadığını dile getirmektedir.
  • Bunun ana nedeninin neler olduğunu yazımız içerisinde sunacağız.
  • İnstagram güncel değilse güncelleme sağlamanız halinde seçenek ilgili alana getirilecektir.
  • Eğer bununla alakalı da bir sorun bulunmuyorsa farklı bir telefondan deneme yaparak kontrol etmeniz gerekiyor.
  • Diğer telefonda da görünmüyorsa bu sekmenin sizlerin hesabına neden gelmemesiyle alakalı Sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere bildirmeniz lazım.
instagram canlı yayında sorulan soruları görme, instagram canlı yayın soruları, instagram canlı yayın soruları nerede, instagram canlı yayın sorularına bakma, instagram canlı yayın sorularını görme

Bilgileri vermeniz halinde instagram yetkilileri tarafından durum incelemesi yapılarak sorun ortadan kalkacaktır. Olur da bir problem yaşarsanız bunu bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here