Paylaş

instagram canlı yayında kalma süresi var mı. İnstagram uygulaması içerisinde yaptığınız canlı yayınların süreleriyle alakalı sınırın olup olmadığını yayınlayacağız.

İnstagram üzerinde yaptığınız canlı yayınların bildirimleri sizleri takip eden kitleye gönderilmektedir. Bildirimleri alan takipçilerin istedikleri andan itibaren hesaplara girerek canlı yayınıza katılabilirler. Bununla alakalı herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Canlı yayınları kesilen kullanıcılar içinde bu kesintilerin neden dolayı yaşandığını öncesinde hazırladığımız yazılarda sizlerle paylaşmıştık. İnternet bağlantısının yavaş olmasından ötürü yayını düzgün yapamıyor olabilirsiniz. Bunlara dikkat etmeniz halinde yayınlarınızı eksiksiz şekilde yapmaya devam edebilirsiniz. Bir de yayının bir süre dilimine ulaştıktan sonra kendiliğinden kapanma durumu bulunuyor. Bu sürenin sınırını merak edenler için de gerekli araştırmalarımızı işleme koymuş bulunuyoruz. Böyle bir zaman dilimi var mı? Varsa bu süre ne kadar diye araştırma içerisine girdiyseniz eğer doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz.

instagram canlı yayında kalma süresi var mı

İnstagram canlı yayın süresi nedir, instagram ne kadar canlı yayında kalabilirim, instagram canlı yayında kalma süremi öğrenmek istiyorum, instagram açtığım canlı yayın kaç saat sürebilir, instagram hesabında yapacağım canlı yayının süresini öğrenmek istiyorum. Uygulama içerisinde bir yayın yapmaya başladığınız da bunun süresinin ne kadar olduğuna dair henüz net bir açıklama bulunmamaktadır. Ancak denemeler sonucunda edindiğimiz bilgileri sizlere aktararak aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracağız.

instagram canlı yayın süresi

Canlı yayında kalma süresinin ortalama olarak 1 saate denk geldiğini söyleyebiliriz. Bir saate ulaştıktan sonra yayının daha fazla ilgi görebilmesi için kapatıp yeniden açarak kitleyi yine fazlalaştırmak sizlerin elindedir.

instagram canlı yayında kalma süresi var mı, instagram canlı yayın süresi, instagram canlı yayın sınırı, instagram canlı yayın süresi bulunuyor mu, instagram canlı yayında kalma süresi

Yani daha kaliteli bir yayın olsun istiyorsanız 1 saat dilimi sonrasında kapatıp yeniden yayına geçmek sizin için daha sağlıklı olacaktır. Ki kontroller sonucunda da 1 saat sonunda yayın kendiliğinden de kapanabiliyor. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı bildirmekte yarar bulunuyor.

TAVSİYE YAZI: instagram canlı yayın kendiliğinden kapanıyor

İnstagram kullanıcıların çoğu diğer sosyal medya hesaplarına nazaran bu alanda daha da aktiftir. Sürekli paylaşılan hikayeler bunun en büyük örneklerinden birisidir. İnstagram ile ilgili karşılaştığınız farklı sıkıntıları bizlere yorumdan iletmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here