Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram canlı yayın soruları nerede ve bulamıyorum diyenler için hangi alandan kontrol sağlanacağını ele aldık.

Sosyal medya uygulamaları içerisinde canlı yayın özelliği günden güne daha popüler hale gelmektedir. Özellikle tik tok uygulaması sonrasında diğer sosyal medya hesaplarında da bu alandaki yeniliklerin arttırıldığını söyleyebiliriz. İnstagram canlı yayın alanına soru özelliği getirerek katılımcıların sorularını bu alandan sormasına imkan sağlamış durumdadır. Lakin bir çok canlı yayın açan kişi ise instagram canlı yayın soruları nerede ve bulamıyorum demektedir.

Tik tok uygulamasında canlı yayınlarda kullanıcılar para kazandığı için sürekli olarak bu alanda canlı yayın açan kişiler bulunmaktadır. Yakın zaman içerisinde instagrama da böyle bir özelliğin dahil edileceğini de iletmek mümkündür. Lakin takipçilerinizin sizin canlı yayınlarınızda sordukları soruları nasıl görebildiğinizi ise kapsamlı şekilde anlatacağız.

instagram canlı yayın soruları nerede ve bulamıyorum

instagram canlı yayın soruları nerede

instagram canlı yayın soruları nerede sorusunun öncesinde ilk olarak canlı yayının açılması gereklidir. Daha sonrasında yayına katılımcıların da size soru sorması gerekiyor ki bu soruları görebilesiniz. Dolayısıyla ilk önce hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirin.

Hesabınıza girişinizin gerçekleştirilmesi sonucunda gelen sayfanın üst tarafında bulunan hikaye bölmesindeki profil resmine dokunun. Açılan sayfanın altında yer alan ‘’Canlı’’ butonuna tıklayın. Canlı yayınız açılmasıyla birlikte takipçilerinizin bir çoğuna sizin canlı yayında olduğunuzun bildirimi gitmiş olacaktır.

Katılımcılar yavaş yavaş geldikçe artık onların sizin için özel soruları varsa bunları ‘’?’’ işareti yerinde bildirecektir. Siz bu soruları ise yine hesabınızın altında yer alan (?) işareti bölümüne dokunarak görebilirsiniz. Eğer (?) işareti bölümüne dokunduğunuzda herhangi bir soru göremiyorsanız bunun nedeni katılımcıların size soru sormadıklarından kaynaklanmaktadır. Lakin hesabınızda (?) işareti simgesi hiç çıkmıyor ise bunun nedenini de ele alacağız.

instagram canlı yayın soruları bulamıyorum

instagram canlı yayın soruları nerede ve bulamıyorum

instagram canlı yayın soruları bulamıyorum belirttiğimiz alana geldiğinizde (?) çıkmıyor ise uygulamanız güncel olmadığından kaynaklanıyordur. Uygulamanızın giriş bilgilerini biliyorsanız eğer kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak en güncel haline geri getirebilirsiniz.

Sağlayacağınız ayarlar neticesinde canlı yayına gittiğinizde hala daha bilgilendirme çıkmıyor ise sorun bildir üzerinden problemi instagram yetkililerine bildirmenizde fayda bulunmaktadır. İnstagram hesabınızla alakalı sormak ya da merak ettiğiniz farklı bir husus var ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikHuawei Honor 6 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikFacebook canlı yayın konuk isteklerini açma ve açamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here