Merhabalar, bugün sizlere Instagram canlı yayın izlemeleri görme ayarları için hangi yolları izlemeniz gerektiğini anlatacağız.

Instagram hesabınızda yaptığınız canlı yayın sonrasında izleyen kişileri görmek istiyorsanız bunu nasıl kontrol edeceğinize birlikte bakacağız. Bildiğiniz üzere uygulama içerisinde yaptığınız hikaye paylaşımlarınız 24 saat sonunda kaybolmaktadır. Canlı yayınınızı da yine hikaye paylaşımınız gibi 24 saat profilinizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Hesabınızda canlı yayın yaptıktan sonra bu yayını kimlerin izlediğini yayını bitirdikten sonra görebiliyorsunuz. Yapılan yorumları vs. bunları tamamına ulaşma şansınız bulunmaktadır. Bir de canlı yayını bitir demeden hikaye gibi paylaşımını sağlayabilirsiniz. Instagram hesabınızda yaptığınız canlı yayını bitirdikten sonra ‘’Hikayede paylaş’’ seçeneğini sizin karşınıza sunacaktır. Hikaye de paylaş demenizle birlikte yayın hikayenizde paylaşılmaya devam edecektir. Böylelikle hikaye görüntüleriniz gibi canlı yayın izlemeleri de görme şansınız oluyor.

Instagram canlı yayın izlemeleri

Instagram canlı yayın izlemeleri konusunda bir çok konuyu merak edebilirsiniz. Normalde siz canlı yayına başladığınız andan itibaren takipçilerine anında bildirim gidiyor. Giden bildirimler canlı yayınınıza katılımı üst seviyelere çıkarıyor. Katılan kişilerin daha fazla olmasını istiyorsanız canlı yayınızı hikayede paylaş diyerek daha da arttırabilirsiniz.

Peki Instagram canlı yayını hikayede paylaş dedikten sonra izleyenleri görebilecek miyim? Bu sorunun yanıtı evet diyebiliriz. Çünkü aynı hikaye paylaşımınız gibi canlı yayınlarınızı da gören kişileri görebileceksiniz.

Instagram

Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız ya da daha öncesinde hiç yapmadıysanız hangi adımları takip etmeniz gerektiğini birlikte inceleyeceğiz.

  • Öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapın.
  • Hikaye alanına tıklayıp oradan da ‘’Canlı’’ düğmesine dokunun.
  • Bu işlemi sağladığınızda canlı yayına geçmiş olacaksınız. İşlemlerinizi bitirdikten sonra zaten Instagram size iki tane ayrı seçenek sunacak.
  • Hikayede paylaş ve videoyu sil şeklinde gelen bilgiler içerisinde seçeneğinizi kendiniz belirlemelisiniz.

Instagram canlı yayın izlemeleri görme ayarları için yaptığınız işlemler sonrasında aynı hikaye paylaşımlarınız gibi canlı yayını daha sonrasında izleyen kişiler alt kısımda görünecektir. Böylelikle sizler de artık Instagram hesabınızdaki canlı yayınlarınızı bu şekilde görüntüleyebilirsiniz. Instagram canlı yayın izlemeleri görme haricinde Instagram hakkında merak ettiğiniz farklı konular varsa bunları bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

Instagram canlı yayın izlemeleri
Instagram canlı yayın izleyenleri görme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz