Paylaş

instagram canlı yayın izleme katılma. İnstagram hesabında yapılan canlı yayını izlemek veya katılabilmek için yapmanız gerekenlere göz atacağız.

İnstagram hesabında sürekli olarak canlı yayın başlattı. Sona ermeden izle! Bildirimini eminim sizlerde almışsınızdır. Aldığınız bu bildirim sonrasında o kişinin canlı yayını izlemek için gelen bildirime dokunmanız yeterlidir. Bildirim geleli çok olduysa ve siz yeni karar verdiyseniz tıkladığınızda bir canlı yayın yoksa karşı taraf canlı yayını kapattığından kaynaklıdır. Canlı yayınını izlemek istediğiniz kişilerin canlı yayın bildirimlerini açabilirsiniz. Ya da gelen bildirimleri kapatmak için yapmanız gereken canlı yayın bildirimlerini hesabınız içerisinde kapatmak olacaktır. Bazen de hikaye paylaşımları ekranlarının olduğu yer de ‘’LİVE’’ yazısını görebilirsiniz. LİVE yazısının Türkçedeki anlamı da CANLI olduğunu belirtebiliriz. Takip ettiğiniz kişinin canlı yayına girebilmek için ‘’LİVE’’ yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer siz katılım yapmak için buraya tıkladığınızda girişinizi gerçekleştiremiyorsanız nedenlerine dair kontrolleri aşağıdaki sağlayabilirsiniz.

instagram canlı yayın izleme katılma

İnstagram canlı yayına katılma, instagram canlı yayın izleme, instagram canlı yayın nasıl izlenir, instagram canlı yayın katılmıyor, intagram canlı yayına girilmiyor, instagram yapılan bir canlı yayına neden katılamıyorum. Hesaplarınızda arkadaşlarınız ya da takipçilerinizin yapmış oldukları canlı yayınlara katılımın gerçekleştirilebilmesi için yapılması gereken ayarları birlikte gözden geçireceğiz. Yukarıda belirttiğimiz ayarları yaptıktan sonra şayet sorun yaşarsanız buna ilişkin ayrıntıları aşağıdaki gibi ilerletelim.

instagram canlı yayına girilmiyor

Siz instagram hesabınızda LİVE bağlantısına tıklıyorsunuz ama yapılan canlı yayın açılmıyorsa arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatıp yeniden deneyelim. İnternet bağlantısını gözden geçirerek bağlantıda sorun olup olmadığını test edebilirsiniz.

instagram canlı yayın izleme katılma, instagram canlı yayına katılma, instagram canlı yayına girme, instagram live yazıyor, instagram live girme, instagram canlı yayına girilmiyor

Eğer canlı yayını yapan arkadaşınız yanınızda bulunan arkadaşınızla ortak bir arkadaşınız ise canlı yayınında bir hatanın olmadığını anlayabilmek için onun instagramından bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz. Bu kontroller sonunda instagram üzerinden canlı yayına katılma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

TAVSİYE KONU: instagram hesabını silme kapatma 2018

Yaptığımız bu kontroller sonucunda da sorun devam ederse uygulamayı telefondan kaldırıp tekrar yüklemesini gerçekleştirerek yeniden bir canlı yayın yapan kişinin canlı yayına katılmayı deneyelim. Son olarak sorun bildir üzerinden instagram’a sorununuzu kapsamlı şekilde iletmenizde fayda bulunmaktadır. Diğer sorunlarınızı da bizlere yorum alanından iletebilirsiniz.

instagram canlı yayın izleme katılma, instagram canlı yayına katılma, instagram canlı yayına girme, instagram live yazıyor, instagram live girme, instagram canlı yayına girilmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here