Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda instagram canlı yayın bağış toplama nerede bende yok diyenlere özel bilgileri ayrıntılı şekilde konu aldık.

İnstagram yakın zaman içerisinde duyurduğu yeni özellikle yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumdadır. Canlı yayına getirilecek bağış toplama özelliğinin yakın zaman içerisinde tüm hesaplarda faaliyete geçeceğini bildirmekte yarar bulunmaktadır. Lakin bazı kullanıcılar şimdiden bağış toplama özelliği yönünde araştırmalara girmişler bile. Aslında özelliğin nerede olacağını ve sizde olmama durumlarında nasıl bir yol izleyeceğinizi ayrıntılı şekilde anlatacağız.

  • Canlı yayınınızda bağış toplamak istiyorsanız artık bunu dilediğiniz zaman sağlayabilirsiniz. Aslında özelliğin gelmesi en çokta popüler kullanıcılara yaradı diyebiliriz.
  • Takipçisi çok olan hesaplar rahat bir şekilde para toplayıp, topladıkları bu paraları ihtiyaç sahiplerine ulaştırabileceklerdir.
  • Şimdi özelliğin nasıl kullanılacağını ve nerede olduğu konusunda bilgilerinizi ele alalım.

instagram canlı yayın bağış toplama nerede bende yok

instagram bağış toplama

instagram bağış toplama bende yok diyorsanız bu konuda acele ediyorsunuz demektir. Çünkü henüz deneme aşamasında olan bu özellik yakın zaman içerisinde sisteme dahil edilecektir. Bana gelen yenilikler hiçbir zaman görünmüyor derseniz onun için hazırladığımız yazımızı izleyebilirsiniz.

Normal koşullarda bağış toplama sisteminin yer alacağı alan canlı yayına geçtikten sonra başlayacaktır. Siz canlı yayına girişinizi sağladığınız andan itibaren ekranın sol tarafında ‘’Bağış topla’’ şeklinde bir ibare belirecektir.

Bu ibareye dokunmanızla birlikte artık bağış toplama işlemini canlı yayında yapabileceksiniz. Lakin tüm hesaplar dahil edilen bağış toplama sistemi sizin hesabınıza ilerleyen dönemlerde dahil edilmez ise bunun farklı farklı nedenleri bulunmaktadır.

O yüzden ilk önce bu nedenlerin ne olduğu bilinmelidir. Örneğin eğer siz daha öncesinde uygulamada farklı bir özelliği fazla kullanmanızdan dolayı kısıtlama aldıysanız bu da sorun yaşamanıza neden olmaktadır. Kısıtlamanın kalkması ile beraber bağış toplama özelliği herkeste olduğu gibi size de dahil edilecektir.

instagram canlı yayın bağış toplama

instagram canlı yayın bağış toplama nerede bende yok

instagram canlı yayın bağış toplama özelliği kısıtlama bittikten sonra da hesabınıza dahil edilmez ise uygulamayı güncelleyin. Ya da böyle bir kısıtlama almamanıza rağmen özellik belirmiyorsa uygulamanızın güncel olmaması ile alakalıdır. Kaldırıp yeniden yüklediğinizde en güncel haline dönmüş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here