Paylaş

instagram call checkpoint for this action uyarısı. Alınan hatanın Türkçe anlamı bu işlem için kontrol noktası çağırın bilgisidir. Hatan çözümü için gerekenleri paylaştık.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan instagram uygulamasında kullanıcılar ara ara çeşitli uyarılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Hesabınıza giriş işlemleri sırasında bu işlem için kontrol noktası çağırın uyarısı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaşanan sorun sonrasında hesaplarına giriş yapmakta sıkıntı yaşayan kullanıcılar için problemin çözüm yollarına beraber bakacağız. İnstagram üzerinde takipçi artırma, beğeni artırma ya da yorum gelmesi için çeşitli 3. parti uygulamalardan yararlandığı aşikardır. Bu ve benzeri tarz uygulamalar kullanılan hesaplarda genel olarak çeşitli hatalarda meydana gelebilmektedir. Alınan call checkpoint for this action hatasının başını da yine bu uygulamalar çekmektedir. Çözüme dair nelerin yapılması gerektiğine ise birlikte bakacağız.

instagram call checkpoint for this action uyarısı

İnstagram call checkpoint for this action hatası alıyorum, intagram bu işlem için kontrol noktası çağırın diyor, instagram kontrol noktası nasıl çağrılır, instagram giriş işlemleri sırasında hata meydana geliyor. İnstagram hesabına giriş sağlarken call chekpoint for this action uyarısı ile karşı karşıya kalınması halinde izlenmesi gereken ayarların neler olduğunu kontrol edeceğiz.

instagram girişte hata veriyor

Telefon üzerinden instagram hesabınıza girişinizi yaptığınız da bu sorun meydana geldiğinde uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleme yaparak wifiye bağlıysanız mobilden, mobile bağlıysanız wifiye bağlanarak giriş yapmayı deneyelim.

instagram call checkpoint for this action uyarısı, bu işlem için kontrol noktası çağırın, instagram call checkpoint for, instagram call checkpoint for this action, instagram girişte hata veriyor, instagram kontrol noktası çağırın

Onun haricinde telefondan giriş denemeleri başarısız olmaya devam eder ve aynı hata meydana gelirse bu durumda bilgisayarınızda bir tarayıcı açarak giriş yapmayı deneyelim. Hesaba giriş işlemleri sonrasında sol tarafta izin verilenler alanı göreceksiniz. İzin verilenler alanından daha öncesinde kullandığınız 3. parti uygulamaları bu bölümden kaldırmalısınız.

Yapılan işlemler sonrasında tekrarın da bir sıkıntı yaşanmaması için de uygulamaya giriş yaptığınız şifre bilgilerinizin de değiştirilmesi gereklidir. Güvenliğiniz için de bu işlemi arada sırada yapmanızı tavsiye ederiz. instagram call checkpoint for this action uyarısı alanlar için nelere dikkat edilmesi gerektiğini yazı içerisinde konu almış bulunuyoruz. Bu alanda hala daha sorun yaşarsanız yorumda bunu bizlere belirtebilirsiniz.

Hazırlamış olduğumuz Swarm kaydolamıyorum hesap açamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here