Paylaş

instagram bunu hikayene ekle nedir. İnstagram hesabında hikaye alanında görünen bunu hikayene ekle nasıl çıkar yazımızda anlatacağız.

Hikaye özelliğinin fazla kullanmasından sonra instagram yetkilileri hikaye alanını daha fazla geliştirmeye başlamıştır. Hikaye alanında gönderileri artık paylaşabilirken aynı zamanda farklı özelliklerle birlikte artık 15 saniyelik videolar değil daha fazla video içerikleri de paylaşabiliyorsunuz. Her an farklı bir özelliği karşınıza sunmakta olan instagram uygulamasında son zamanlarda bunu hikayene ekle yeniliği getirilmiştir. Böyle bir bilgi gördüğünüz de eminim anında araştırma yoluna gideceksiniz. Araştırmalarınızda bizim de katkımız olabilmesi için ilgili araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Adınızla etiketleme yapıldığı zaman o görselin arkadaşınıza kaydedilip size gönderilmesini isterdik. Ama artık bu ricada bulunmaya gerek kalmadan instagram bunu sizin adınıza kendisi yapabilmektedir. Nasıl olduğunu da beraber incelemesini gerçekleştireceğiz.

instagram bunu hikayene ekle nedir

instagram hikayene ekle ne demek, instagram bunu hikayene ekle, instagram bunu hikayene ekle ne demek, instagram bunu hikayene ekle nerede, instagram bunu hikayeye koy nerede, instagram hikayeye eklemeyi bulamıyorum. Hikaye alanında gezinti sağladığınız sırada bunu hikayene ekle yazısıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tüm hikayelerde çıkan bir durum değildir. Hangi koşullarda ve ne şartlar da çıkacağını anlatarak nerede kullanacağınızı da bilgilendireceğiz.

instagram hikayene ekle ne demek

Normalde hikayeye ekleme yaptığınız da birini etiketleyip onunda o karede olduğunu belirtebiliyorsunuz. Ama artık o kişi sizin hikayenizde etiketleme yapıldıysa aynı hikayeyi kendi hikaye alanında paylaşımını sağlayabiliyor

instagram bunu hikayene ekle nedir, instagram bunu hikayene ekle, bunu hikayene ekle, instagram bunu hikayene ekle ne demek, instagram bunu hikayene ekle nerede, instagram hikayeye başka hikaye ekleme

Bunu hikayene ekle özelliği sadece biri sizi hikayesine etiketlerse çıkmaktadır. Yani bunu hikayene ekle bende yok demenizde ki etkende buradan kaynaklanmaktadır. Tüm hikaye paylaşımlarını kendi hikayenizde paylaşmaya izin verilmediği için sadece karşı tarafın sizi etiketlemesi durumunda devreye girmektedir.

Etiketleme sonrasında bunu hikayene ekle özelliği gelmemişse bu durumda uygulamayı güncelleme yapabilirsiniz. Kaldırıp yeniden yüklediğiniz de işlem aktif hale getirilecektir. Onun dışında farklı bir telefondan da deneme sağlayabilirsiniz. İsterseniz instagram gizli hesapta hashtag faydalı olur mu yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

Yazılarımızda aklınıza takılan soru işaretlerini bize yorumdan iletmeniz halinde karşılaşılan hataların çözümüne dair yine bilgileri bu alandan sizlere geri dönüş sağlayacağız.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here