instagram bugün aktif nedir ne anlama geliyor. İnstagram uygulamasında son görülmeyle birlikte soru işaretleri de beraberinde geldi. Soruların yanıtı haberimizde.

İnstagram uygulamasında mesaj alanına sürekli olarak farklı bir yenilik eklenmektedir. Gelen yenilikler bazı kullanıcıları sevindirse de bir çok kullanıcıyı da üzmektedir. Whatsapp uygulamasında var olan çevrim içi özelliği instagram uygulamasına da gelmiş durumdadır. Kullanıcılar bu özelliği kapatıp açabilmektedir. Ancak sevgiliniz var ise ve bu alanda aktif yazısı gözükmezse bu durum ikili ilişkinize zarar verebilmektedir. Bunun önüne geçilebilmesi için ise hareket durumu daima açık olmalıdır. Yalnız bazı kullanıcılar da bugün aktif yazısı sorun çıkarmaya başlamıştır. Kullanıcı kitlesi hesaba giriş yapmamasına rağmen aktif olarak gözüktüğü dile getirmesi akıllarda soru işareti bırakmaktadır. ”Şuan aktif” yazısı onun o saniye içerisinde hesapta olmasıyla alakalıdır. Ancak bugün aktif yazısı ne anlama geliyor bunu bilmeyenler için ise durumun araştırmasını gerçekleştirdik.

instagram bugün aktif nedir ne anlama geliyor

İnstagram bugün aktif nedir, instagram bugün aktif yazısı ne anlama geliyor,instagram bugün aktif yazıyor, instagram bugün aktif neden yazar, instagram aktif değilim ama karşı taraf aktif görüyor, instagram bugün aktif yazısı neden kalkmıyor, instagram bugün aktif demesine rağmen ben aktif değilim. Son görülme özelliğinin instagram ”DM” alanına gelmesiyle birlikte soru işaretleri de peş peşe gelmiş durumdadır.

instagram bugün aktif yazıyor

İnstagram hesabında mesaj alanına getirilen son görülme özelliği ile birlikte bir çok sorunlar arka arkaya gelmiş durumdadır. Bunlardan birisi de aktif olmamasına rağmen ”Bugün aktif” yazısının yazmasıdır.

Bugün aktif yazıyor olana yazdığınız da yazmadığında ya da neden aktifsin sorusunu sorduğunuz da karşı taraf ben aktif değilim ki demektedir. ”Bugün aktif” yazmasının sebebi instagram uygulamasının arka planda kapatılmamasından kaynaklıdır. Dolayısıyla geri planda tüm uygulamaları özellikle instagram uygulamasının kapatılması gereklidir.

Eğer bu uygulamalar kapatılmaz ise uygulama da aktif gibi gözükebilirsiniz. Bugün aktif yazmasının temelinde yatan nedenlerden birisi de budur. instagram bugün aktif nedir ne anlama geliyor işlemleri için hala daha aklınıza takılan bir soru varsa bunu yorum alanında belirtebilirsiniz.

instagram bugün aktif nedir ne anlama geliyor, instagram şuan aktif, instagram bugün aktif, instagram bugün aktif yazıyor, şuan aktif nedir, instagram şuan aktif yazıyor instagram bugün aktif nedir ne anlama geliyor, instagram şuan aktif, instagram bugün aktif, instagram bugün aktif yazıyor, şuan aktif nedir, instagram şuan aktif yazıyorinstagram bugün aktif nedir ne anlama geliyor, instagram şuan aktif, instagram bugün aktif, instagram bugün aktif yazıyor, şuan aktif nedir, instagram şuan aktif yazıyor

 

Önceki İçerikinstagram sohbette nedir ne demek
Sonraki İçerikinstagram ayarlar gözükmüyor cıkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz