Paylaş

instagram bu profili paylaş nerede. İnstagram hesabında bir profili başka birine mesaj olarak göndermek için aşamaları sizlerle paylaşacağız.

İnstagram sosyal medya uygulamaları içerisinde sürekli kendini yenileyen uygulamalardan birisidir. Uygulama içerisine getirilen yenilikler kullanıcıları fazlasıyla mutlu etmektedir. Video ve resim paylaşımının yanı sıra IGTV, Hikaye özelliği ve DM kısmına gelen sesli mesaj ve görüntülü arama özellikleriyle beraber mesaj alanında da önemli yenilikler getirmeyi ihmal etmedi. Artık çoğu kullanıcı instagram platformu üzerinden iletişimini kurmaktadır. Yani sohbet işlemlerinin birçoğunu bu alandan işleme aldığını da belirtebiliriz. İnstagramda beğendiğimiz bir sayfayı ya da takip ettiğimiz bir kişiyi başka birine mesaj olarak gönderimi için o kişinin ekran görüntüsü çekip ona atmaktaydık. Ya da kişinin ismini söyleyerek karşı tarafın onu bulmasını isterdik. Ancak buna hiç gerek olmadan birinin profilini karşı tarafa gönderebilmek için ‘’Bu profili paylaş’’ demeniz yeterlidir. Doğrudan o kişinin profilini istediğiniz kişiye dm alanından gönderimi mümkün hale getirebiliyorsunuz. Nasıl olduğuna ise birlikte bakarak işlemlerimizi tamamlayacağız.

instagram bu profili paylaş nerede

İnstagram profili başka birine gönderme, instagram bu profili paylaş nedir, instagram bu profili paylaş bende yok, instagram bu profili paylaş ne işe yarıyor, instagram birinin profilini başkasına mesaj yoluyla nasıl gönderebilirim, instagram profilini paylaşma. İnstagram’da arkadaşınıza atacağınız profilini ona ekran resmi ya da yazarak değil de doğrudan o kişinin bulunduğu profilini kendisiyle paylaşarak sağlayabilirsiniz.

instagram profili başkasına gönderme

İnstagram üzerinde bu profili paylaş kısmını bulabilmek için öncelikle hesabımızın içerisine giriş yaparak profili paylaşacağımız kişinin üzerine geliyoruz. Ardından sağ üst kısımda bulunan (…) butona tıklayıp sonrasında ise ‘’Bu profili paylaş’’ butonuna basıyoruz.

instagram bu profili paylaş nerede., instagram bu profili paylaş nedir, instagram bu profili paylaş, instagram profili paylaşma, instagram birine profil gönderme, instagram bu profili paylaş bulma

Bu profili paylaş dediğinizde karşınıza takip ettiğiniz kişi listesi ya da yoğunlukla yazışma sağladığınız kişilerin isim bilgilerinin geldiğini görebilirsiniz. Kime göndermek istiyorsanız o kişiyi işaretleyip gönder demeniz yeterlidir.

Profilini paylaştığınız kişinin hesabı herkese açıksa gönderdiğiniz kişide tüm bilgilerine erişim sağlayabilecektir. Ama kapalı konumdaysa paylaşımları görebilmesi için takip göndermesi gerekecektir. Bu aşamada bu profili paylaş ile ilgili takıldığınız bir yer olursa bize bunu yorumdan iletmeniz yeterlidir.

TAVSİYE YAZI: instagram şifremi sıfırlayamıyorum mail gemiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here