Paylaş

instagram bu mesaja artık ulaşılamıyor. Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor bildirimin neden geldiğine birlikte bakacağız.

İnstagram uygulaması ilk olarak resim ve video paylaşımı olarak hayatımıza girdi. Sonrasında kullanıcılarının bu ağ üzerinden yaptıkları mesajlaşmalar sonrasında instagram yetkilileri mesaj alanında önemli yenilikler getirmiştir. Getirilen yeniliklere her geçen gün bir yenisi daha gelince herkesin mesajlaştığı platform haline gelmiştir. Yine aynı şekilde DM terimi instagram sayesinde öğrenilen bir terim olmuştur. Direct mesaj anlamına gelen bu terimi yazan kullanıcılar mesajlaşmak istediğini bildirmektedir. Mesajlaşma alanına gelen görüntülü konuşma özelliği ile birlikte artık daha fazla kullanılan mesaj bölümünde bazı hatalarda yaşanabilmektedir. Mesaj gönderilmiyor ya da mesajlar gelmiyor şeklinde sorunları öncesindeki yazılarımızda paylaşmıştık. ”Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor” şeklinde gelen bildirim sonrasında bunun ne anlama geldiğini merak ediyor olabilirsiniz. Merakınıza konu olan bildirim için araştırmaların detayları yazı içeriğinde kapsamlıca sunulmuştur.

instagram bu mesaja artık ulaşılamıyor

İnstagram mesaja ulaşılamıyor diyor, instagram artık mesaja ulaşılamıyor, instagram gönderen kişi tarafından iptal edildi, instagram mesaj iptal edildi artık ulaşılamıyor diyor, instagram mesaj neden iptal ediliyor, instagram mesajı neden göremiyorum. Hiç beklemediğiniz bir anda telefonunuza ”Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor” uyarısı gelirse nasıl bir işlem sağlamanız gerektiğine bakalım.

instagram gönderen kişi iptal etti

Bilindiği üzere instagram hesabında gönderilen bir mesajın iptali mümkündür. O kişi mesajı görsün görmesin hangi mesajın silinmesini istiyorsanız silebilirsiniz. Gönderilen mesajın geri alınması sonrasında sohbet ettiğimiz kişi ekran görüntüsü almadıysa artık yazılana ulaşılamaz.

instagram bu mesaja artık ulaşılamıyor, instagram mesaja ulaşılamıyor, instagram bu mesaja ulaşılamıyor, instagram mesaj iptal edildi, instagram mesaja artık ulaşılamıyor, instagram gönderen kişi iptal etti

Telefonumuza instagram tarafından gelen ”Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor” bölümüne tıkladığınız da ise sizin hiç bir alana yönlendirmeyecektir. Bu tamamen sizin sohbet ettiğiniz birinin daha sonrasında göndermiş olduğu mesajı sizin sohbet alanında yokken silmesinden kaynaklıdır.

Sohbet ettiğiniz kişiler fazlaysa bu durumda kimin hangi mesajı sildiğini anlayamazsınız ama tek bir kişiyle mesajlaşma yapıyorsanız neyin nereden silindiğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Genel anlamda instagram bu mesaja artık ulaşılamıyor sorunu sizle alakalı ya da instagram ile ilgili bir durum değildir. Sadece sohbet ettiğimiz kişinin görmesini istemediğiniz bir mesajı silmesiyle ilgilidir.