Paylaş

instagram bu kuruşla bir bağlantı yok nedir. İnstagram’ın bu kuruluşla bağlantısı yok yazdığında şaşırıyoruz. Bu bilgilendirmenin ne anlama geldiği haberimizde.

İnstagram kullanıcıları instagram’da gördükleri her şeyin ne anlama geldiğini bilmek ister. Çünkü burada gelen bilgilendirmeler daha sonrasında kendi işlerine de yarayabilmektedir. Yenilikçi bir uygulama olan instagram’da bu araştırmalar önem arz etmektedir. Normal kullanımının haricinde bu alan üzerinden ticaret yapan bir çok kullanıcıların da var olduğu aşikardır. İnstagram hesabın da gezinti yapan kullanıcı kitlesi ”İnstagram’ın bu kuruşla bir bağlantısı yoktur.” bilgisini görmektedir. Gelen bu bilginin ne anlama geldiği, hangi sebeple ortaya çıktığı da haliyle tarafınızdan bilinmek istenmektedir. Biz de bu kuruşla bir bağlantısı yoktur diye gelen içeriğin hangi nedenle karşınıza geldiğini inceledik. İlk olarak şunu belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Bu bilgilendirme bazı içerikler de ortaya çıktığından ötürü sizinle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Ama sponsorlu bir reklam halinde gelmesi ise akılları karıştırdığı için hangi sebeple bu bilgi mesajının içerikte yer aldığını ise sizler için ele alacağız.

instagram bu kuruşla bir bağlantı yok nedir

İnstagram bu kuruşla bir bağlantı yok ne anlama gelmektedir, instagram kuruluş bağlantı yok nedir, instagram yardım toplama yerleri, instagram bağış toplayan yerler, instagram içeriklerin altında bu kuruşla bir bağlantı yok yazıyor. Gelen bu bildirimin hangi anlam taşıdığını merak edenlerimiz içinde incelemelerin içerik bilgileri aşağıda bulunmaktadır.

instagramın bu kuruşla bağlantısı yok

Gezinti sırasında gelen bu bilgilendirme sponsorlu içerik bilgilerin altında çıktığınız görmeniz mümkündür. Bunun yazmasındaki sebep ise yardım ya da bağış kuruluşlarıyla alakalıdır. Bu ne demek oluyor diye düşünebilirsiniz.

instagram bu kuruşla bir bağlantı yok nedir, instagram yardım toplama, instagram bağlantı yok nedir, instagram kuruşla bağlantı yok, instagramın bu kuruşla bağlantısı yok, instagram bağış toplayan yerler

İnstagram milyarlarca kullanıcısı olan bir platform olduğu için bazı yardım kuruluşları bu alandan bağış toplayabilmektedir. Toplanan bağışlar da ticari amaç gütmediği için sponsorlu bir şekilde karşımıza gelmektedir. İnstagramın bu kuruluşla bir bağlantısı yoktur. Demesindeki sebep ise bu alanla bir alakasının olmadığını belirtmesidir. Yani bağış amaçlı toplanan bir yerden sponsor reklam ücretinin alınmadığını göstermektedir.

Bakıldığı zaman buna öncülük ederken dahi instagram’ında bu bağış kuruluşlarında çok büyük bir katkısının olduğunu söyleyebilmek mümkündür. instagram bu kuruşla bir bağlantı yok nedir sorusunun yanıtını da merak eden kullanıcılarımız için sunmuş bulunuyoruz.

instagram bu kuruşla bir bağlantı yok nedir, instagram yardım toplama, instagram bağlantı yok nedir, instagram kuruşla bağlantı yok, instagramın bu kuruşla bağlantısı yok, instagram bağış toplayan yerler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here