Paylaş

instagram bu hesap hakkında nedir. İnstagram uygulamasında getirilen yenilikler arasında bu hesap hakkında alanının ne işe yaradığını anlatacağız.

İnstagram farklı yenilikleriyle göz kamaştıran sosyal medya uygulamalarından biri haline gelmiştir. Uygulama son zamanlarda kendi içerisinde sürekli olarak güncellemeye giderek farklı farklı özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır. Geçmişe dair kullandığınız kullanıcı adlarınızı, takip isteği gönderilen hesapları ve buna bağlı ne zaman katılım sağladığınızı tümüyle sizlere sunmaktadır. Fenomen olan kullanıcı kitlesinde ya da takip kitlesinin fazla olduğu hesaplarda ise bu hesap hakkında alanı eklendiğini görebilirsiniz. Yüksek takipçi olan kişilerde bu hesap hakkında alanına giriş gerçekleştirerek kişi hakkında tüm bilgilere erişim gerçekleştirmesi sağlayabiliyorsunuz. Yaşadığı ülke, daha öncesinde kullandığı kullanıcı adı ve buna bağlı olacak şekilde instagram uygulamasında daha öncesinde kullanım gerçekleştirmiş olduğu kullanıcı adı bilgileri gibi tüm bilgi paylaşımlarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu hesap hakkında kısmına nasıl ulaşacağınızı ise haberimizde kapsamlı bir şekilde aktarımını gerçekleştireceğiz.

instagram bu hesap hakkında nedir

İnstagram bu hesap hakkında nerede, instagram bu hesap hakkında ne işe yaramaktadır, instagram bu hesap hakkında kısmını bulamıyorum, instagram bu hesap hakkında ne demek, instagram hesap hakkında bilgilere nereden ulaşabiliyorum. İnstagramın son dönemlerdeki yeniliklerinden birisi de ünlü ya da takipçi kitlesi olan hesaplara getirdiği özellik göz kamaştırmaktadır. Takipçisi olduğunuz kişinin öncesindeki bilgileri görebilmek sizi ona karşı daha bilgili hale getirebilmektedir.

instagram bu hesap hakkında bulamıyorum

İnstagram hesabında takip ettiğiniz fenomen birisinin instagrama ne zaman katıldığını, buna bağlı hangi ülkede yaşadığını ve haricinde öncesinde bir kullanıcı adı var mı bunun tüm bilgileri görebilmek için aşağıdaki gibi ayarlarınızı ilerletmeniz gerekecektir.

instagram bu hesap hakkında nedir, instagram bu hesap hakkında, instagram bu hesap hakkında ne demek, bu hesap hakkında, instagram hesap hakkında, instagram bu hesap hakkında nerede
  • Takip ettiğimiz kişinin ya da takip etmediğiniz fakat sayfasına sürekli girdiğiniz kişinin profil alanını açıyoruz.
  • Profili açtıktan sonra sağ üst alanda bulunan (…) kısmına tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda kişinin merak ettiğiniz ön bilgilerini bu kısımdan görebilmek mümkündür.
  • Tüm hesaplarda ‘’Bu hesap hakkında’’ kısmına ulaşım sağlayamıyorsunuz. Sadece onay almış veya da takipçi kitlesi fazla hesaplarda bu alanı görebiliyorsunuz.
TAVSİYE YAZI: instagram siyah ekran gelmesin çıkmasın

İnstagram üzerinde takipçisi fazla olan hesaplara eklenen bu hesap hakkında bölümüyle alakalı sizleri bilgilendirmiş bulunmaktayız. Sormak istediklerinizi yorumdan bizlere iletebilirsiniz.

instagram bu hesap hakkında nedir, instagram bu hesap hakkında, instagram bu hesap hakkında ne demek, bu hesap hakkında, instagram hesap hakkında, instagram bu hesap hakkında nerede

1 Yorum

  1. Benim hesabım gizli olmasına rağmen beni takip etmeyenler bile profilim üzerinden “bu hesap hakkında” sekmesine ulaşabiliyor. Üstelik birçok arkadaşımin profilinde bu özellik yok bile. Profilimdeki “bu hesap hakkında” yazan kısmı nasıl kaldırabilirim. İnsanlarin instagrama ne zaman katildigimi bilmesini istemiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here