Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol hatası için neler yapmanız gerektiğini konu aldık.

Sosyal medya uygulamaları içerisinde en çok girişi yapılan uygulamalardan birisi haline gelen İnstagram uygulamasında çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kullanıcı kitlesi arttıkça sorunlar da ister istemez baş göstermeye başlamaktadır. instagram ile ilgili bu uyarıyı alan kitle sayısı fazla olmasından dolayı nasıl bir yol izleneceğini sizlere belirteceğiz.

Almış olduğunuz bu uyarının gelme nedeni ve bu nedenle birlikte girilecek olan çözüm yöntemlerini geniş kapsamlı bir şekilde ele aldık. Yapacağınız işlemlerle birlikte hatayı çözüme kavuşturabilir ve hesabınıza tekrardan giriş işlemi sağlayabilirsiniz.

instagram bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol

instagram bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol

instagram hesabı onaylamamıza yardımcı ol diyorsa eğer sıra dışı giriş hareketleri tespit etmiş demektir. Ya da takipçi, beğeni ya da yorum arttırma için indirmiş olduğunuz bir uygulamadan ötürü bu hatayı alıyorsunuz demektir. Hesabınıza tanımlı bir telefon ya da mail adresiniz varsa hesabı çok rahat bir şekilde geri alabilirsiniz.

Kodun gelmesini isteyerek hesabın yeniden alınması mümkündür. Ancak bir çok kullanıcı var olan telefon ve mail adresinin güncel olmamasından ötürü bu kodu alamadıklarını beyan etmektedir. Son zamanlar da ise telefon ve mail adresi güncel olmasına karşın kod gelmemektedir.

Yaşanan bu sorunla alakalı olarak yapmanız gereken ise farklı bir cihazdan işlem denemesini sağlamaktır. Farklı cihazdan da aynı sorun devam ediyorsa bununla alakalı kendi telefonunuzdan uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz. Ya da https://tr-tr.facebook.com/help/contact/357439354283890 adresine girerek sorun bildirisini gerçekleştirmeniz gerekiyor.

instagram hesabı onaylama

instagram hesabı onaylama işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz kod ilk aşamada Facebook’a ait olarak görünüyor olsa da bu alandan iletişime geçebilirsiniz. Bildiğiniz üzere instagram Facebook’un bir işletmesidir.

İletişim mail adresi kısmına sizinle iletişime geçebilecekleri bir mail adresi girip sorunu detaylı şekilde açıklayarak kimliğinizin ön yüzünü ekleyip göndermenizle birlikte sorun kalmayacaktır. İnstagram yöneticileri sizlere bu form üzerinden olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş gerçekleştirmesi sağlayacaktır. Haricinde son olarak VPN üzerinden bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz. İnstagram hakkında farklı merak ettiğiniz hususlar var ise bunu bize yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here