Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram bilinmeyen hata ve istatistikler ekrana gelmiyor hatası için nelerin kontrol edilmesi gerektiğine bakacağız.

İnstagram uygulamasında alınan tüm hataların çözümüne yönelik bilgileri sizlerle paylaştık ve paylaşmaya da devam etmekteyiz.  Son zamanlarda hesaplarında reklam veren kullanıcıların istatistikleri görmek istediklerinizde ekrana istatistiklerin gelmediğini beyan etmektedir. instagram bilinmeyen hata ve istatistikler ekrana gelmiyor olduğuna dair tüm araştırmaları gerçekleştirdik.

Hesap ekle özelliğinin gelmesiyle birlikte artık birden fazla hesap açıldığından ötürü kullanıcı kitlesini daha da arttırmış durumdadır. Reklam sonrasında istatistiklerin görülmesi reklamın ne kadar verimli olduğunu anlayıp anlamamanız içindir.

instagram bilinmeyen hata ve istatistikler ekrana gelmiyor

instagram bilinmeyen hata ve istatistikler ekrana gelmiyor

instagram bilinmeyen hata uyarısı genel itibariyle reklam verildikten sonra istatistikleri gör dediğinizde çıkan hatalardan bir tanesidir. Tabi bu hata sadece bu alana özgü değil diğer sayfalarda da karşınıza gelebilir.

Genel itibariyle bu hatayı diğer sayfalarda görürseniz internet bağlantınız ya da sunucu tabanlı hatadan kaynaklıdır. Dolayısıyla bağlantınızı ve sunucuda meydana gelen hata kalkmasıyla birlikte alınan hata giderilmiş olacaktır.

Ancak reklam alanındaki istatistikleri gör bölümüne tıkladığınızda bu uyarı geliyorsa o halde sorun farklı ilerleyecektir. Muhtemelen reklam verilen alanda yönetici olarak siz belirlenmediğiniz için istatistikleri de göremiyorsunuzdur. Haliyle burayı sadece yöneticiler görebileceğinden ötürü onun hesabından işlem sağlarsanız var olan bilgileri görebilirsiniz.

instagram istatistikler ekrana gelmiyor

instagram istatistikler ekrana gelmiyor diye surat asıp moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. İstatistiklerinizle alakalı var olan bilgilendirmeleri belirtilen şekilde kaleme alabilirsiniz. Yönetici olan kişi üzerinden ilerleme yaparsanız tüm verilerinizi görebilirsiniz.

Lakin siz de görmek istiyorsanız o halde sayfa yöneticisine sizi yönetici olarak atama sağlamasını istemelisiniz. Böylelikle hem onun hesabından hem de sizin hesabınızdan bu verileri görebileceksiniz. İnstagram hakkında merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz farklı arızalar var ise bunları bize yorum alanından ulaştırabilirsiniz.

Sunucu ya da bağlantı kesintisi olduğunda da bu uyarıları alabilirsiniz. Böyle uyarıları sıklıkla almak istemiyorsanız internet bağlantınızı kontrol ederek işlem sağlayabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here