Paylaş

instagram bilgisayardan çıkış yapamıyorum. Bilgisayardan instagram hesabına giriş yaptıktan sonra çıkış yeri nerede diye arama yapmıyorsanız doğru yerdesiniz.

Günlük yaşantımız da artık bir çok işlerimizi telefon üzerinden hallediyoruz. Ancak çalışma şartlarımızdan dolayı da bilgisayar masamızdan asla eksik olmamaktadır. Bilgisayarlı bir ortamda çalışıyor ve buna bağlı olarak da internette var ise o halde instagram uygulamasına girmemek kaçınılmaz olmaktadır. Facebook, twitter ve whatsapp görüşmelerini sağladığınız bilgisayarınızda instagram hesabına da erişim yapabilirsiniz. Hesaba giriş yapan kullanıcılar telefonda olduğu gibi bazı ayarları bulmak çok kolay olmuyor. Araştırma içerisine girerek ya da gezinti sağlayarak bir çok bilgilendirmelere sahip olabilmektedir. Lakin tarafımıza gelen bilgilendirmeleri kontrol ettiğimiz de instagram uygulamasına giriş işlemleri sonrasında çıkış ekranının bulunmasında oldukça sorun yaşanmaktadır. Bu yaşanan aksaklığın giderilebilmesi yönünde ilgili incelemelerimizi yapmış bulunuyoruz.

instagram bilgisayardan çıkış yapamıyorum

Bilgisayardan instagrama girdim çıkamıyorum, bilgisayarda instagramdan nasıl çıkış yapacağım, bilgisayarda instagramdan çıkış yok, instagram pc den çıkamıyorum, bilgisayarda instagramdan çıkış nerede, bilgisayarımda instagramda çıkış yap butonunu göremiyorum, bilgisayarımda instagramdan çıkmak istiyorum. Eğer siz de bilgisayarınızdan instagrama giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra çıkış yapma alanını bulmakta zorluk çekiyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Çok kolay bir yöntem ile bilgisayarınızdan girmiş olduğunuz instagram hesabından çıkabilirsiniz.

Bilgisayarda instagramdan çıkış nerede

Hesabımıza bilgisayardan giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra sağ üst alanda var olan profil ikonu resmine tıklıyoruz. Yani adam şeklinde bir ikon göreceksiniz. Bu alana tıkladığınızda profil ekranı karşımıza çıkacaktır.

instagram bilgisayardan çıkış yapamıyorum, instagram pcden çıkamıyorum, bilgisayarda instagramdan çıkamıyorum, bilgisayarda instagramdan çıkış nerede, bilgisayarda instagramdan çıkış yok, bilgisayarda instagram çıkış yap bulamıyorum

Gelen profil ekranında var olan ”Çark” bölümüne tıklamanız durumunda instagram tarafından karşınıza bir çok seçenek sunulacaktır. Gelen bu seçenekler içerisinde var olan ”Çıkış yap” demeniz halinde çıkış yapma işlem aşamaları tamamlanacaktır.

 

 

Bilgisayarda genellikle google chrome tarayıcısı kullanıldığından dolayı eğer sağlanan bu işlem işinizi görmediyse bilgisayardan ”CTRL+H” tuşuna basarak tarayıcı veri geçmişini silmeniz çıkışınızı yapacaktır. instagram bilgisayardan çıkış yapamıyorum işlemleriyle birlikte bundan sonraki dönem içerisinde çıkış yapma da bir sorun ile karşı karşıya kalmıyor olacaksınız. Yine de bu aşama da varsa soru işaretleri iletmek istediğiniz onları yorumdan bizlere belirtirseniz inceleyip geri dönüşü yapıyor olacağız.

instagram bilgisayardan çıkış yapamıyorum, instagram pcden çıkamıyorum, bilgisayarda instagramdan çıkamıyorum, bilgisayarda instagramdan çıkış nerede, bilgisayarda instagramdan çıkış yok, bilgisayarda instagram çıkış yap bulamıyorum

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here