Paylaş

instagram bilgisayarda mesaj bölümü gözükmüyor. Bilgisayarından instagrama giriş yapan kullanıcılar dm alanı yok demektedir. Bunun nedeni ve çözümünü ele aldık.

Facebook, twitter ve whatsapp uygulamalarını telefonda kullandığımız gibi bilgisayarımız da da aktif olarak kullanımını sağlayabiliyoruz. Tabi instagram uygulamasını da bilgisayarından kullanan kullanıcılar bulunmaktadır. İnstagram hesabının içerisine giriş yaparak uygulama da paylaşım sağlanan videoların ve resimleri görebilmektedir. Bunun yanına ek olarak bilgisayarda var olan resimleri yada fotoğrafların paylaşımlarını da yine bu alan üzerinden sağlayabiliyorsunuz. Ancak bir çok instagram kullanıcısı tüm bu işlemleri yapabilmesine rağmen bilgisayarından giriş yapmış olduğu instagram uygulamasında mesaj alanını göremediklerini belirtmektedir. Bu durum can sıkıcı bir hal almış olsa da acaba kendi hesabıyla alakalı mı diye başka bir hesap üzerinden de giriş yapan kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Bu durumun yanıtsız kalmaması ve bir çözüm bulunabilmesi için ilgili araştırmaları kapsamlı bir şekilde yaptık.

instagram bilgisayarda mesaj bölümü gözükmüyor

İnstagram bilgisayarda mesaj alanı nerede, instagram bilgisayarda mesaj bölümü görünmüyor, instagram bilgisayarda mesaj alanı yok, instagram pc de dm yok, instagram pc de dm nerede, instagram pc de dm alanı var mı?, instagram bilgisayardan girdiğimde mesaj kısmını bulamadım. Evet bu soruların elbette bir yanıtı bulunmaktadır. Şuan için bilgisayardan instagram hesabına giren kullanıcılar maalesef ki mesaj kısmını göremeyecektir. Bunun sebebi sadece sizin instagram hesabınızla alakalı değildir. Hiç bir hesapta bu alanı bulamazsınız. DM atabilmeniz için yapmanız gerekenleri ise size aktaracağız.

instagram bilgisayarda mesaj yerini bulamıyorum

Bilgisayar üzerinden instagram hesabınıza giriş sağladığınız da mesaj kısmını bulamıyorum diye üzüntü içerisine girmeniz gerek bulunmamaktadır. Çünkü bilgisayar alanında giriş yaptığınız da DM kısmı hiç bir hesapta bulunmamaktadır.

instagram bilgisayarda mesaj bölümü gözükmüyor, instagram pc dm yok, instagram bilgisayarda mesaj alanı yok, instagram bilgisayarda mesaj nerede, instagram bilgisayarda mesaj yerini bulamıyorum, instagram bilgisayarda mesaj çıkmıyor

Ancak siz mesaj atmak istiyorsanız Bilgisayardan instagram mesaj atma 2018 linkine tıklayarak makalemizi incelemeniz halinde mesaj alışveriş işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Böylelikle mesaj alanı olmamasına rağmen mesaj gönderip alabilirsiniz. instagram bilgisayarda mesaj bölümü gözükmüyor problemi için akılda yer edinmiş soru işaretlerini ortadan kaldırmış bulunuyoruz. İşlemler sonrasında varsa aklınıza takılan bir nokta yorumda iletebilirsiniz. İyi gezintiler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here