Paylaş

instagram bildirimlerin tümünü durdurma 2019. Yenilen instagram’da bildirimlerin tamamını kapalı hale getirmenizin en basit yöntemini sizinle paylaşacağız.

İnstagram 2019 yılına giriş yaptıktan sonra kendini ve özellik alanını sürekli yenilemektedir. Uygulama kullanımını kullanıcıları için daha rahat hale getirmeyi hedefleyen platformda alınan bildirimlerin tümünü durdurmakta artık daha kolaydır. İnstagram uygulamasına dahil olduktan sonra eğer bildirimlerinin tümünü durdur özelliği faal durumdaysa hesapta faaliyette olan tüm her şey için bildirim alırsınız. Gönderi, hikaye, yorum, Igtv, dm, takip edilenler ve takipçilerinizin yapmış oldukları her paylaşımdan bildirim almaya başlarsınız. Yapılan canlı yayınlarla alakalı bildirimler ile beraber uygulama içinde var olan bildirimlerin anlık olarak gelmesi belli bir zaman sonra sizin canınızı sıkmaya başlayacaktır. Aldığınız tüm bildirimleri tek kalemde durdurabilmek için ise tek yapmanız gereken ayarlar alanında bu işlemleri kapalı konuma getirmek olacaktır. Yenilenen ayarlar bölümünde bu işlemin nerede yapacağınıza ise birlikte bakacağız.

instagram bildirimlerin tümünü durdurma 2019

İnstagram bildirimleri durdurma, instagram bildirim akışını kesme, instagram bildirimler nasıl durdurulur, instagram tümünü durdur nedir, instagram tümünü durdur ne işe yarıyor, instagram hesabında tümünü durdur özelliğinin görevi nelerdir. İnstagram’ın içerisinde var olan özellikler ve ayarlar bölümü sürekli değişikliğe gidince ister istemez kullanıcılarında bazı alanlarda kafaları karışabilmektedir. Ancak biz bu karışıklığa neden olan etkenlerin size sorun yaşatmaması adına konunun araştırmasını bitirdik.

instagram tümünü durdur

İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil alanınıza gelerek sağ üst kısımda bulunan üç çizgili bölmeye tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranda bulunan seçenekler içerisinde ‘’Ayarlar’’ alanına erişimimizi gerçekleştiriyoruz. Oradan da ‘’Bildirimler’’ kısmına girişimizi sağlıyoruz.

instagram bildirimlerin tümünü durdurma 2019, instagram bildirimi durdurma, instagram tümünü durdur nedir, instagram tümünü durdur, instagram bildirim nasıl durdurulur, instagram bildirim ayarları
  • Geldiğiniz ekranda tümünü durdur alanı aktif ise eğer bu alanı pasif duruma koymanız halinde bundan sonra uygulama içi bildirimleri almamaya başlayacaksınız.
  • Bahsettiğimiz ekrana siz erişim yapamıyorsanız ya da sizde farklıysa bu durumda sizin instagram hesabınız güncel değildir.
  • Hesabınızı güncel hale getirmeniz halinde herhangi bir sorun kalmadan ayarlarınızı bitirmiş olacaksınız.
instagram bildirimlerin tümünü durdurma 2019, instagram bildirimi durdurma, instagram tümünü durdur nedir, instagram tümünü durdur, instagram bildirim nasıl durdurulur, instagram bildirim ayarları

Ayarları yaptıktan sonra devamında bazı alanların bildirimi açmak istiyorsanız yine aynı ekrana gelip açmak istediğiniz yerin bildirimini faal hale getirmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here