Paylaş

instagram bildirimleri silemiyorum kaldıramıyorum. İnstagram hesabında gelen bildirimleri silebilmek için gerekli olan ayarları paylaşacağız.

Telefonumuza indirmiş olduğunuz uygulamaların tamamında bildirim alabilirsiniz. Bildirimleri sessize alarak geri planda gelen bildirimler kontrol altında tutabilmek mümkündür. İnstagram uygulamasında gönderilerin beğenilmesi, gönderiye yorum yapılması ya da takiptesin gibi bir çok bildirim gelmektedir. Biri size takip isteği gönderdiğinde ya da takip isteğini kabul ettiğiniz de bildirimlerini alabilirsiniz. Gelen mesajlarla da ilgili bilgi maillerinin alınabilmesi mümkündür. Ancak bazı kullanıcılar hesaplarının içerisinde görünen bildirimleri nasıl kaldıracağını ise merak etmektedir. Android ve iphone telefonlarda bu ayarların nasıl sağlanacağını konu aldığımız yazımızla birlikte artık böyle bir problem ile karşılaşmayacaksınız. Bildirimlerin kalkması için zaten ayarları biliyor ama bunu yapmanıza rağmen hala daha silinmiyorsa onun için de yapılacak ayarlardan bahsedeceğiz. Sizden isteğimiz sadece belirttiğimiz ayarları harfiyen işleme almanız olacaktır. Hazırsanız eğer ayarlarımızı nasıl yapacağımıza birlikte göz atalım.

instagram bildirimleri silemiyorum kaldıramıyorum

İnstagram bildirimler silinmiyor, instagram bildirim nasıl silinir, instagram bildirim kalkmıyor, instagram bildirimi kaldıramıyorum, instagram bildirim gözükmesin, instagram bildirimi silme, instagram bildirimi kaldırma. Gelen bildirimleri instagram içerisinde kaldırabilmek için yapılması gereken ayarları detaylıca incelemiş bulunuyoruz. İncelemelerimiz tamamladığı içinde bu ayarların nasıl sağlanacağını yazı içerisinde kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz.

instagram bildirimleri silme

İnstagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Uygulama içerisine girdikten sonra hemen alt kısımda bulunan kalp butonuna tıklıyoruz. Kalp ikonuna tıkladığınız da karşınıza bildirimlerin, beğenilerin, takip isteklerinin geldiği bir ekran göreceksiniz.

instagram bildirimleri silemiyorum kaldıramıyorum, instagram bildirimleri silme, instagram bildirimler silinmiyor, instagram bildirimleri kaldırma, instagram bildirimleri kalkmıyor, instagram bildirimler nasıl silinir

Bu ekranda gelen bildirimin üzerine eğer android telefon kullanıyorsanız uzunca basılı tutmanız gerekmektedir.

  • Bildirim silinsin mi? Diye soru çıkacaktır karşınıza. Buraya evet demeniz halinde bildirimler silinmeye başlanacaktır.
  • Bunun dışında iphone telefon kullanıyorsanız eğer bildirimi hemen sola doğru kaydırdığınız da Çöp butonu gelecek ekranınıza çöp butonuna tıklamanız durumunda gönderinin silinme işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Ama fenomen biriyseniz bu gönderilerin silinme gibi bir şey söz konusu dahi olamaz. Çünkü sürekli bildirim almaya devam edeceksiniz.
  • Tabi normal hesaplarda bu işlem daha kısa sürecektir.
  • Siz silme işlemlerini yapmanıza rağmen silinmemeye başladıysa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak biraz bekleyip o şekilde deneme sağlayabilirsiniz.

Yapılan işlemlerle birlikte instagram bildirimleri silemiyorum kaldıramıyorum sorunumuzun ortadan kalktığını belirtmek isteriz. Diyelim ayarları sağladınız bir problem meydana geldi bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz instagram hesabıma ulaşamıyorum bulunamadı hatası alıyorum sorunu inceleyebilirsiniz.

instagram bildirimleri silemiyorum kaldıramıyorum, instagram bildirimleri silme, instagram bildirimler silinmiyor, instagram bildirimleri kaldırma, instagram bildirimleri kalkmıyor, instagram bildirimler nasıl silinir

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here