Paylaş

instagram bildirimler gelmiyor gözükmüyor. Hesapta gezinti sağladığınız sırada ya da hesap dışındayken var olan bildirimlerin gelmemesinin nedenini kontrol edeceğiz.

Bildirimler bazen çok değerli olabiliyor. Özellikle bir haber bekleyen kullanıcılar elleri telefonda sürekli olacak şekilde beklemektedir. Bazen de yatarken açık unuttuğumuz bildirimleri aile bireylerinden birisi kapatabiliyor. Telefonunuzun genel ayarları içerisinde sessize alındığında bu tüm uygulamalara yansımaktadır. Ancak uygulamalar içerisinde yapılan bildirim ayarları sadece o uygulama için geçerliliği korumaktadır. İnstagram hesabında video ve resim paylaşım dışında aynı zaman da bir çok kişiyle de aynı anda mesajlaşma imkanımız bulunmaktadır. Yani kişilerle mesajlaşarak onlardan haberdar olabilmekteyiz. Eğer bildirimler sizden habersiz aile bireylerinden birisi kapatmışsa var olan bildirimleri alamazsınız. Ya da bir ortamda otururken hemen instagram’da gelen bildirimlerin tamamını kapatmış ve bunu unutmuş olabilirsiniz. Açılımının nasıl ilerleneceğine ayarların nereden yapılacağına birlikte bakarak sorunumuzu gidereceğiz.

instagram bildirimler gelmiyor gözükmüyor

İnstagram bildirim ayarları, instagram bildirimleri neden bana gelmiyor, instagram bildirim sorunu yaşıyorum, instagram hesabımda bildirimlerin gelmemesinin temel nedeni nedir, instagram’da bildirim alamıyorum. Gelen dm bildirimler, canlı yayın bildirimler, takip bildirimleri ve buna bağlı beğeni bildirimlerinin tamamının gelmesini istiyorsanız uygulama içerisinde bu seçeneklerin aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Gerekli olan bu işlem ayarlarının ise sizler için derledik.

instagram bildirim alamıyorum

Bildirim ayarlarını faal hale getirebilmeniz için öncelikle instagram’da profil alanına geliyoruz. Kendi profilinizin olduğu yere geldikten sonra sağ üst bölümde var olan üç çizgili seçeneğe tıklıyoruz. Daha sonrasında ise ”Hareketlerin” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

instagram bildirimler gelmiyor gözükmüyor, instagram bildirim sorunu, instagram hiç bir şey bildirilmiyor, instagram bildirim ayarları, instagram bildirim gelmiyor, instagram bildirim alamıyorum

Hareketlerin içerisinde var olan ”Bildirim ayarları” yazısının içerisine girdikten sonra ise burada bildirim seçeneklerini aktif edeceğiz alanlar olacaktır. Gördüğünüz seçeneklerden hangilerinin gelmesini istiyorsanız onları aktif hale getirmeniz halinde karşılaştığınız problem ortadan kalkmış olacaktır.

instagram bildirimler gelmiyor gözükmüyor, instagram bildirim sorunu, instagram hiç bir şey bildirilmiyor, instagram bildirim ayarları, instagram bildirim gelmiyor, instagram bildirim alamıyorum

instagram bildirimler gelmiyor gözükmüyor yönünde verdiğiniz bilgilendirmeler de bu sayede giderilmiş olacaktır. Diyelim ki hala daha gelmiyor bu durumda telefon içerisinde bildirimleri sessize almış olabilirsiniz. Ayarlar alanından uygulamalardaki instagram’ı bularak bildirimlerin sessizde olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Sağlayacağınız işlemle birlikte bu sorun da tarih olmuş olacaktır.

instagram bildirimler gelmiyor gözükmüyor, instagram bildirim sorunu, instagram hiç bir şey bildirilmiyor, instagram bildirim ayarları, instagram bildirim gelmiyor, instagram bildirim alamıyorum instagram bildirimler gelmiyor gözükmüyor, instagram bildirim sorunu, instagram hiç bir şey bildirilmiyor, instagram bildirim ayarları, instagram bildirim gelmiyor, instagram bildirim alamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here