Paylaş

instagram beğeni limiti var mı kaçtır ? İnstagram uygulamasında ki bilinmezliğin ortadan kaldırılabilmesi için belirtilen çözüm yöntemleri işimizi görecektir.

Sosyal medya da arkadaş olduğumuz şahısların yapmış oldukları video ve resim paylaşımlarını beğenerek görsellerin devam etmesini sağlamaktayız. Nitekim aynı durum bizim için de geçerliliğini korumaktadır. İnstagram hesabında ise hesabın aktif halde durması halinde yoğun beğeni görseli ”Kesfet” alanında ön plana çıkarmaktadır. Haliyle bu da bir anda takipçi sayılarının artışına sebep vermektedir. Yalnız bazı kullanıcılardan edindiğimiz bilgi paylaşımları doğrultusunda çoğu hesaplarda beğenme sıkıntısının meydana geldiği dile getirilmektedir. Bu durum kullanıcıları rahatsız ettiğinden ötürü biz de durumun araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İnstagram uygulaması üzerinde beğenmeye dahil bir sınır var mı? Varsa bu sayı kaç? Bunların tümünün araştırması içerisine girmiş bulunmaktayız. Hazırlanan bu yazımız da ise yapmış olduğumuz incelemelerin sunumunu bulacaksınız.

instagram beğeni limiti var mı kaçtır

instagram beğeni limiti var mı?, intagram beğenme de bir sınır var mı?, instagram beğeni sayısı kaçtır?, instagram beğeni sağlayamıyorum, instagram hiç bir şey beğenilmiyor, instagram beğeni yapamıyorum, instagram beğenme de sorun var, instagram beğeni sınırı nedir?, instagram beğeni limiti nedir? Soruların çoğaldığı bu dönemde yazımıza ulaşmanız durumunda konunun detay bilgilendirmelerine ulaşmanız sandığınız kadar zor bir durum olmayacaktır.

instagram beğeni sınırı kaç

Kendi hesabınızda gezinti sağladığınız sırada keşfet ve akış alanında paylaşılan resim ya da videoların belli bir sınırı aşmanız durumunda spam hesap olarak görüneceksiniz. Belirtilen bu konu oldukça önem arz ettiğinden dolayı her özelliğin de belli bir sınır aşaması bulunmaktadır.

Örneğin gezinti sağlanan sırada kendimizi kaptırıp bir çok resmi ya da videoyu bir saat içerisinde beğenisi sağlayabiliyoruz. Haliyle instagram hesabında 1 saat içerisinde en fazla 300-350 fotoğraf beğenisinde bulunabilirsiniz. Bu limite ulaşım sonrasında artık hesap spam olarak algılanacak ve kesinlikle beğeniler gerçekleştirilmeyecektir.

instagram beğeni limiti var mı kaçtır, beğeni limiti, instagram beğeni limiti, instagram beğenme limiti, instagram beğeni limiti kaç, instagram beğeni limiti var mı

Önüne geçilebilmesi için 24 saat dilimi içerisinde kimsenin gönderisini beğenmiyoruz. Eski beğenilen gönderiler den bir çoğundan beğenileri kaldırıyoruz. Uygulamayı silip yeniden yükleme sağladığınız taktirde telefonu kapatıp açalım ve tekrar giriş sağlanması durumunda probleminiz giderilmiş olacaktır.

instagram beğeni limiti var mı kaçtır sorunu için yöntemleri size sunduk. Umarım faydalı bulmuşsunuzdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here