Paylaş

instagram beğeni bildirimlerini gizleme. İnstagram uygulamasında gelen beğenileri beğeni kısmından gizleyebilmek için gerekli olan işlemleri sağlayacağız.

Telefon alınca ilk indirdiğimiz uygulamalardan bir tanesi instagram uygulamasıdır. Kendini her anlamda geliştirmekte olan uygulama da isteğe bağlı her şey anında devreye girmektedir. Video ve resim paylaşımı olarak gelen uygulama da daha sonrasında dm alanı aktif bir şekilde kullanılmaya başlandı. Böyle olunca da kullanıcı isteklerine kulak verilerek mesaj alanına beklenen özellikler beraberinde geldi. Hikaye özelliğinin de aktif bir şekilde kullanımı gerçekleştirilen uygulama da beğeniler ve yorumlarda bildirim olarak karşınıza gelmektedir. Beğenilerin olduğu ekran sekmesinde bunların gözükmesini istemeyen kişilere özel gizleme yönteminden bahsedeceğiz. Bunun nasıl olduğunu hangi şekilde yapıldığını yazı detaylarında görebilirsiniz. Ayarları sağladıktan sonra belli bir aşamadan sonra beğeni bildirimleri gizlenmemeye başlarsa buna da sebep olan nedenlere göz atarak bu alanda da yaşanan sorunu ortadan kaldıracağız.

instagram beğeni bildirimlerini gizleme

İnstagram bildirimleri gizleme, instagram beğeniler nasıl gizlenir, instagram beğeniler gizlenmiyor, instagram beğeni bildirimleri nereden gizleniyor, instagram beğeni bildirimleri gizlenebilir mi, instagram beğenilerin gizlenme yöntemi nasıl yapılıyor, instagram uygulamasında gelen beğeni bildirimlerini gizlemek istiyorum. İnstagram hesabında kalp alanına tıkladıktan sonra hemen karşınıza beğeni bildirimlerinin geldiğini görebiliyorsunuz. İstenmeyen bir durumun karşınıza gelmemesi için gelen bildiri beğenilerini gizleyebilmek için sağlanacak aşamaları birlikte incelemeye alacağız.

instagram bildirim gizlenmiyor

İnstagram hesabında paylaşım sağlamış olduğumuz resim veya videolara gelen beğeni bildirimlerini gizleyebilmek için yapılması gerekenler aşağıdaki gibidir;

instagram beğeni bildirimlerini gizleme, instagram beğenileri gizleme, instagram beğeni bildirimi gizlenmiyor, instagram beğeni bildirimi nasıl gizlenir, instagram bildirimleri gizleme, instagram bildirim nasıl gizlenir

  • İlk olarak uygulamanın içerisine girerek sağ alt alanda bulunan kalp ikonuna tıklıyoruz.
  • Kalp bölümüne tıkladığınız da hangi beğeninin uygulama da gizlenmesini istiyorsanız onun üzerine geliyoruz.
  • İphone telefonlarında sola kaydırdığınız da çöp kutusu gelecektir. Ona bastığınız da bu gönderi gizlensin mi uyarısı verecektir.
  • Gizle dediğiniz andan itibaren gönderinin gizleme işlemleri sağlanacaktır.
  • Yine android telefonlarında da gönderi beğenisinin üzerine gelerek uzunca basılı tutmanız yeterliliğini koruyacaktır.
  • Eğer yapılan ayarlardan sonra beğeniler gizlenmiyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirerek deneme sağlayabilirsiniz.
  • Çok sık yaptıysanız kısa süreli kısıtlama gelebilir. Olmaz ise sorun bildirisi üzerinden sorun bildirebilirsiniz.

Gönderi beğeni bildirimleri sadece gizlenmekte olup silinme işlemi yapılamamaktadır. Belirttiğimiz işlemleri sağlamanız halinde instagram beğeni bildirimlerini gizleme ayarlarınızı tamamlamış olacağız. Dilerseniz farklı olarak sizin için hazırladığımız instagram en yeni gönderiler gözükmüyor yazımızı da inceleyebilirsiniz.

instagram beğeni bildirimlerini gizleme, instagram beğenileri gizleme, instagram beğeni bildirimi gizlenmiyor, instagram beğeni bildirimi nasıl gizlenir, instagram bildirimleri gizleme, instagram bildirim nasıl gizlenirinstagram beğeni bildirimlerini gizleme, instagram beğenileri gizleme, instagram beğeni bildirimi gizlenmiyor, instagram beğeni bildirimi nasıl gizlenir, instagram bildirimleri gizleme, instagram bildirim nasıl gizlenir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here