Paylaş

instagram beğendiğim videolar gözükmüyor. Beğenilen videolar gelmiyor ya da çıkmıyor ise yapılacak işlem ayarları noktasında sizlere durumu anlatacağız.

Her geçen gün farklı bir yenilikle karşımıza çıkmakta olan instagram’da son gelen güncelleme ile birlikte beğenilen tüm videoları görebilmeniz mümkündür. Bu instagram kullanıcılarının beklediği özelliklerden bir tanesiydi. İnstagram’ın ”keşfet” alanında gezinti sağladığımız sırada bir gönderiyi beğendikten sonra tekrar o gönderiyi bulabilmemiz o kadar zor bir işlemdi ki kişiler bunun nasıl ilerlenmesi gerektiğine dair bir arayış içerisine giriyorlardı. Yalnız kullanıcısının isteği doğrultusunda güncellemeler getiren instagram buna da el atmış durumdadır. Artık beğenilen bir gönderiyi aradan zaman geçtikten sonra bulabilmeniz imkansız değil çok basittir. Fakat kullanıcıların bir çoğu beğenilen gönderiler alanına giriş sağladığında daha öncesinde beğenmiş olduğu bir gönderiyi bulamadığını belirtmektedir. Bu duruma el atılabilmesi ve beğenilen videoların gözükebilmesi için izlenecek çözüm yöntemlerini tek tek kaleme alıyor olacağız.

instagram beğendiğim videolar gözükmüyor

instagram beğendiğim videolar nerede, instagram beğendiğim videolar çıkmıyor, instagram beğendiğim videolar gelmiyor, instagram beğendiğim videolar görünmüyor, instagram beğenilen videoları nasıl bulabilirim?, instagram beğenilen tüm videoları görmek istiyorum. İnstagram hesabı içerisine gezinti sağlandığı sıra da beğenilen tüm videoların artık görünmesine ilişkin bir alan gelmiş durumdadır. Bu alanda instagram hesabında bu zamana kadar olan tüm video beğenilerinizi görebilmeniz mümkündür.

instagram beğendiğim videolar nerede

Bir özelliğin kullanabilmesi için ilk olarak o özelliğin ya da yeniliğin nereye geldiğini bilmeniz gereklidir. Bunun için beğenilen video bağlantılarının gözüktüğü alanı bulabilmeniz için hangi yöntemleri izleyeceğinizi ve gözükmemesi halinde nelerin sağlanması gerektiğini maddeler halinde sizlere bildireceğiz.

instagram beğendiğim videolar gözükmüyor, instagram beğendiğim videolar çıkmıyor, instagram beğendiğim videolar nerede, instagram beğendiğim tüm videolar, instagram beğendiğim videolar görünmüyor, beğendiğim videolar yok

  1. İnstagram hesabınıza giriş sağladıktan sonra profil alanına geliyorsunuz.
  2. Buradan da ”Ayarlar” kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
  3. Seçenekler adı altında gelecek olan ekranda var olan bilgilendirme içerisinde ”Beğendiğin gönderiler” adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  4. Bu alana giriş yaptığınız da gelen kısmında beğenilen video bağlantılarını görebilmeniz mümkündür.
  5. Siz de bu alanda bir şey gözükmüyorsa ya hiç beğeni yapmamışsınız ya da beğenilen kişiler hesaplarını kapatmış olabilir.
  6. Böyle bir durumda söz konusu değil diyorsanız cihazdan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım. İşlemlerin sağlanması sonrasında telefonu kapatıp tekrar deneme gerçekleştirelim.
  7. Olmaz ise sorun bildirisi sağlayarak instagram yetkilileriyle iletişime geçmeniz gereklidir.

instagram beğendiğim videolar gözükmüyor soruna dair tüm bilinmezleri ele aldık. Aklınıza takılan soru işaretlerini yorum alanından bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır.

instagram beğendiğim videolar gözükmüyor, instagram beğendiğim videolar çıkmıyor, instagram beğendiğim videolar nerede, instagram beğendiğim tüm videolar, instagram beğendiğim videolar görünmüyor, beğendiğim videolar yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here