Paylaş

instagram beğendiğim gönderiler nerede. İnstagram hesabında ayarların yer değişikliği sebebiyle beğenilen resim ve videoların hangi alanda olduğuna bakacağız.

İnstagram’ı diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran en temel özelliği bizlere sunmuş olduğu yeniliklerdir. Kendi içerisinde bir çok yeniliğe giden instagram uygulamasında bazı alanlarında yerini bulabilmek biraz zaman almaktadır. Uğraşıp zaman kaybetmek yerine bir çok kullanıcı araştırma içerisine girerek sorunlarını halletmektedir. Ki bizler de sizlerin bu yapmış oldukları araştırmaların askıda kalmaması için incelemelerimizi buna bağlı olacak şekilde sağlamaktayız. İnstagram hesaplarıyla alakalı olarak gelen her türlü yeniliği ve buna bağlı ayarları sizlere anında ulaştırmak bizim temel görevlerimizden bir tanesidir. Hepimizin bildiği üzere hesap içerisinde beğenilen gönderileri, video ya da resimlerin daha sonrasında toplu olacak şekilde görebilmeniz mümkündür. Fakat uygulama içerisinde ayarların yerinin değişmesi sonrasında bir çok kullanıcı kitlesi bu alanın nerede olduğuna ilişkin bilgileri merak etmektedir. Merakınıza konu olan durumun incelemesinin kapsamlı açılımı yazı içerisinde yer almaktadır.

instagram beğendiğim gönderiler nerede

İnstagram hesabımda beğenilen resimleri nerede bulabilirim, instagram beğenilen gönderiler nerede, instagram beğendiğim resim yok, instagram beğenilen videolar nerede, instagram beğenilerim nereye gitti, instagram beğenileri bulamıyorum, instagram beğeniler kayboldu. Şeklinde gelen şikayetlerin çoğalması üzerine araştırmalarımızı derinleştirdik. Beraber sağlanacak işlemler sonrasında artık böyle bir sorun kalmamış olacaktır.

instagram beğeniler gözükmüyor

İnstagram uygulamasına üye olduktan sonraki dönem içerisinde beğeni yapmış olduğunuz tüm gönderiler instagram’ın geri planında yer almaktadır. Bu işlemi ise instagram’ın ayarlar alanına girerek beğendiğin gönderiler kısmından bakabiliyorsunuz. Fakat ayarlar kısmının yerinin değişmesiyle birlikte artık bu alana erişim sağlayamayan kullanıcılar kontrollerin nasıl yapılacağı konusunda merak içerisindedir.

  1. İlk olarak uygulama içerisine giriş gerçekleştirdikten sonra profil ekranımıza geliyoruz.
  2. Bununla birlikte profilimizin sağ üst sekmesinde bulunan (…) üç çizgili alana tıklıyoruz.
  3. Karşımıza gelen ekranın altına baktığınız da ”Ayarlar” alanını göreceksiniz.
  4. Gelen ekrana tıkladığımızda ”Beğendiğin gönderiler” bize gösterilecektir.
  5. Bunu bu şekilde göremiyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek internet bağlantınızı da kontrol etmeniz gerekecektir.
  6. Hala daha göremiyorsanız bu durumda sorun bildirisi yaparak sorununuzu instagram yetkililerine bildirmeniz gereklidir.

instagram beğendiğim gönderiler nerede, instagram beğeniler nerede, instagram beğeniler gözükmüyor, instagram beğendiğim resimler çıkmıyor, instagram beğeniler yok, instagram beğenilerim kayboldu

instagram beğendiğim gönderiler nerede, instagram beğeniler nerede, instagram beğeniler gözükmüyor, instagram beğendiğim resimler çıkmıyor, instagram beğeniler yok, instagram beğenilerim kayboldu instagram beğendiğim gönderiler nerede, instagram beğeniler nerede, instagram beğeniler gözükmüyor, instagram beğendiğim resimler çıkmıyor, instagram beğeniler yok, instagram beğenilerim kayboldu instagram beğendiğim gönderiler nerede, instagram beğeniler nerede, instagram beğeniler gözükmüyor, instagram beğendiğim resimler çıkmıyor, instagram beğeniler yok, instagram beğenilerim kayboldu

instagram beğendiğim gönderiler nerede olduğunu kapsamlı olacak şekilde sizlerin huzuruna sunmuş bulunuyoruz. Olur da başka bir probleminiz olursa bunu yine yorum alanından bize iletmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here