Paylaş

instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmüyor. İnstagram’da beğenilen tüm resimleri görmeniz mümkündür. Siz de çıkmıyorsa yazımız işinize yarayacaktır.

Dünyanın en çok giriş sağlanan ağlarından biri haline gelen instagram hesabında her geçen gün yenilikler üst üste gelmektedir. Yeniliklerin gelişi bazı kullanıcıları sevindirirken bazı kullanıcıları ise üzüntüye sokmaktadır. Artık instagram hesabında beğenilen gönderilerin tamamını görebilmeniz mümkündür. Hesabınızı açtığınız zamandan bu zamana kadar olan dönem içerisinde ne kadar fotoğraf beğendiyseniz bunları belli alan üzerinde görebilmeniz mümkündür. Tüm beğenilen resimlerin gözükmesi bazı kullanıcıların sevgilileriyle aralarının bozulmasına sebebiyet verecektir. Nedenine gelince de beğenilen gönderilerin hepsinin gözükmesi demek bir nevi sizin uygulama içerisinde daha öncesinde kimleri beğeni yapmışsanız onun ortaya çıkması demektedir. Şimdi gelelim konu ile ilgili bilgilerin nereden gözüktüğüne ilişkin bilgilerin anlatımına. Tabi bu bilgiler doğrultusunda bazı kullanıcı kitlesi beğenilen gönderilerin kendilerin de gözükmediğini dile getirmektedirler. Onu da bu sayede ele alarak bu bağlamda yaşanan sorunu da gidereceğiz.

instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmüyor

instagram beğenilen resimler gözükmüyor, instagram tün beğenilen fotoları görme, instagram beğenilen resimler çıkmıyor, instagram beğenilen resimler gelmiyor, instagram beğenilen gönderiler nerede, instagram beğendiğim fotolar görünmüyor. İnstagram hesabını ilk açtığınız günden bu zamana kadar olan dönem içerisinde bütün beğenilen gönderileri görebilmeniz mümkündür. O kişileri takipten çıkmanız halinde dahi beğenilen resimler bulunmaktadır. Bunu nerede görebileceğinizi ve gözükmemesi durumunda nelere dikkat edilmesi gerektiğini birlikte kaleme alacağız.

instagram beğendiğim resimler nerede

Sosyal medya hesapları arasında en popüler ağlardan biri haline gelen instagram hesabını ilk açtığınız bugünden bu zamana kadar beğenilen resimleri görebilmeniz mümkündür. Bu işlemin nereden yapıldığını sizlere sunarak gözükmemesi durumunda nelere dikkat edilmesi gerektiğine birlikte göz atacağız.

 • İnstagram beğenilen fotoğrafların tamamını görebilmeniz için ilk olarak hesabımıza giriş sağlıyoruz.
 • Sonrasında profil ekranımıza geliyoruz.
 • Profil ekranına geldikten sonra sağ üst bölümde yer alan ok işaretli alana tıklayarak buradan da ”Ayarlar” kısmına giriyoruz.
 • Daha sonrasında karşınıza ”Seçenekler” adı altında bir ekran gelecektir.
 • Gelen bu ekran içerisinde ”Beğendiğin gönderiler” yazısını göreceksiniz.
 • Buraya tıkladığınız da sizlerin hesabı açtığınız bugünden bu zamana kadar olan tüm beğenilen görsellerin geldiğini görebilmeniz mümkündür.
 • Tüm bu aşama da eğer sizde bu alanda resimler çıkmıyor ise bu durumda beğendiğiniz bir gönderi yok demektir.
 • Hayır ben beğendim diyorsanız beğendiğiniz kişiler hesaplarını dondurmuş olabilir.
 • Hayır açık diyorsanız da bu durumda instagram hesabını kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
 • Ardından telefonu kapatıp açarak tekrar giriş yapmayı deneyerek sorunun devam edip etmediğini kontrol edelim.
 • Sorun devam ediyorsa ”Sorun bildirisi” ile sorunu ilgili yetkililere bildirmeniz gereklidir.
 • İnstagram yetkilileri iletilen bu durum ile ilgili işlemleri sağlayıp sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Yapılan tüm bu işlem ayarları sonrasında instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmüyor ile ilgili çözüm gelmiş olacaktır. Varsa aklınıza takılan soru işaretleri bizlere yorumda belirtmeniz yeterlidir.

instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmüyor, instagram beğendiğim resimler çıkmıyor, instagram beğendiğim fotolar nerede, instagram beğendiğim resimler gözükmüyor, beğendiğim resimler nerede, instagram beğenilen resimler

instagram beğendiğim fotoğraflar gözükmüyor, instagram beğendiğim resimler çıkmıyor, instagram beğendiğim fotolar nerede, instagram beğendiğim resimler gözükmüyor, beğendiğim resimler nerede, instagram beğenilen resimler

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here