Paylaş

instagram başkasının katılış tarihini öğrenme. İnstagram takip ettiğiniz fenomen birinin katılım tarihini öğrenebilmeniz için aşamalar yazımızda.

Tüm herkes tarafından benimsenmiş ve tartışmasız olarak sosyal medyanın en çok giriş sağlanan uygulamalarından birisi instagram’a gelen yenilikler kullanıcılarını sevindirmektedir. Ülkemizde tek bir video paylaşımı sağlayarak fenomen olan kişi sayısındaki artış gözle görülmektedir. İnstagram üzerinde gönderim sağlanan takip isteklerinin haricinde, katıldığınız tarih, eski kullanıcı adı bilgileriniz gibi tüm detayları görebilmek mümkündür. Ama yeni gelen bir güncelleme ile hesapları onaylanmış ve reklam veren kişi sayfalarında ‘’Bu hesap hakkında’’ kısmının geldiğini bir önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu hesap hakkında alanı tüm kullanıcılarda bulunmama sebebi de yüksek takipçi kitlesi ve reklam veren hesaplarda yer aldığını belirtebiliriz. İnstagram üzerinde sevdiğimiz birinin platforma katılım tarihini de yine bu hesap hakkında alanından görebilmek mümkündür. Nelerin gerekli olduğunu kontrol edip sizlerde artık bilgilerine erişimi gerçekleştirebileceksiniz.

instagram başkasının katılış tarihini öğrenme

İnstagram takip ettiğim kişinin katılım tarihi nedir, instagram başkasının katılım tarihini bulma, instagram başka birinin katılım tarihini nereden görebilirim, instagram uygulamasında takip ettiğim bir fenomenin katılım tarihini bulabilir miyim. Aslında bu durum uygulamaya güncelleme gelmeden önce mümkün değildi. Bir tek o kişi eğer kendi hikayesinde bu bilgileri takipçileriyle paylaşırsa mümkünken artık takipçilerinde bu ve benzeri bilgileri görebilmesi mümkündür.

instagram birinin katılım tarihini bulma

Ünlü birinin instagrama katılım tarihini bulabilmeniz için o kişinin profil alanına geliyoruz. Profile geldikten sonra üst alandaki üç çizgili bölüme tıkladığınızda gelen seçenekler içerisinde ‘’Bu hesap hakkında’’ kısmını görmeniz gerekiyor.

instagram başkasının katılış tarihini öğrenme, instagram birinin katılım tarihi, instagrama kim ne zaman katılmış, instagramda takip ettiğimin katılım tarihi, instagram başkasının katılım tarihini bulma

Bu hesap hakkında tüm hesaplarda yer alan bir özellik değildir. Zaten buraya tıkladığınızda ise instagram bunu üst alanda söylemektedir. İnstagram’da çok sayıda kişiye erişen ve reklam veren kişilerde bu alanın faal durumda olduğunu söylemektedir.

Belirtilen alana girişimizi gerçekleştirdiğinizde ‘’Katılım tarihi’’ bölümünün altında o kişinin ne zaman instagrama katıldığını görebilirsiniz. Katılım tarihine ulaşım yapabilmek için instagramın ilgili hesaba ‘’Bu hesap hakkında’’ bölmesini kesinlikle getirmiş olması gerekiyor. Başka türlü başka birinin katılış tarihini görmeniz mümkün değildir.

instagram başkasının katılış tarihini öğrenme, instagram birinin katılım tarihi, instagrama kim ne zaman katılmış, instagramda takip ettiğimin katılım tarihi, instagram başkasının katılım tarihini bulma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here