instagram bana soru soranlara yanıt verme. İnstagram’da yeni gelen bana soru sor özelliğinde sorulan sorulara cevap vermek için yapılması gerekenleri anlatacağız.

Hikaye alanına getirmiş olduğu ”Bana soru sor” özelliği ile birlikte bütün kullanıcılarının gönlünde taht kurmayı başardı. İnstagram hesabı üzerinde hikaye kısmında yer alan ”Bana soru sor” ile ilgili merak edilenleri ele almaktayız. Hikaye paylaşımı sırasında soruyu sorduktan sonra takipçilerinizin sorularınıza yanıt vermesi kadar normal bir durum yoktur. Yalnız sorulan sorulara yanıt vermemeniz halinde ikinci bir paylaşım sonrasında artık sorduğunuz soruya takipçi cevap dahi yazmayacaktır. Çünkü siz o kişinin sorusunu ciddiye alıp cevap yazma teşebbüsünde bile bulunmadınız. Ee haliyle karşı tarafa hak vermek mümkün ben de olsam bende artık sorulan sorulara yanıt vermem. Peki kullanıcı kitlesinin merak ettiğini konulardan birisi ise bana soruyu soran kişiye nereden cevap vereceğim? Özellik yeni olduğu için bir çok kullanıcı bunu merak etmektedir. Benim mesaj alanıma herhangi bir soru gelmedi. Sorulan soruya yanıt vermek için yine hikaye kısmından işlem sağlamanız gereklidir. Gelin şimdi birlikte göz atalım ayarlar için nelerin kontrol edileceğine.

instagram bana soru soranlara yanıt verme

instagram hesabımda sorulan sorulara nereden cevap vereceğim, instagram sorulan sorulara cevap verme, instagram bana soru sor yanıtlarını nasıl verebilirim?, instagram sorulara yanıt verme yeri nerede? Hikaye kısmında ”Bana soru sor” özelliğini kullandınız. Ve bu özellik sonrasında sizlere arkadaşlarınız soruları sormaya başladı. Bundan sonraki dönem içerisinde sizden bir cevap bekliyor olacaklar. Haliyle soruyu sorduktan sonra cevabın verilme kısmını da bilmeniz gereklidir. Biz de bu bilinmezliği ortadan kaldırmak için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

instagram soru soranlara cevap verme

İnstagram’ın hikaye alanına getirmiş olduğu ”Bana soru sor” üzerinden iletilen soruları karşılıksız bırakmak bir daha takipçilerinizin sizler için soru sormaz noktasına getirebilir. O yüzden mümkün olduğu kadarıyla tüm yapılan sorulara yanıt vermeniz gereklidir.

Şimdi sorulan soruların yanıtlarını nasıl vereceğinizi kaleme alalım. İlk önce ”Bana soru sor” üzerinden sorunuzu hikaye kısmında sordunuz. Daha sonrasında biraz bekleyelim. Ardından hikaye alanına girerek paylaşımın sol alt kısmında bulunan hikayeyi görenler kısmına giriş sağlıyoruz. Bu işlem ardından karşınıza soru soranların olduğu bir ekran gelecektir.

Bu ekran üzerinden tek tek soru sormuş olanlara cevabı ya yanıt olarak hikaye alanında paylaşabilir ya da o kişilere özel olarak mesaj gönderebilirsiniz. Yapılacak işlemler neticesinde sorun ortadan kalkmış olacaktır. Siz de artık instagram bana soru soranlara yanıt verme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

instagram bana soru soranlara yanıt verme, soruya cevap verme, instagram soruya cevap verme, instagram soru soranlara yanıt verme, instagram sorulan sorulara yanıt paylaşma, instagram soru soranlara mesaj gönderme instagram bana soru soranlara yanıt verme, soruya cevap verme, instagram soruya cevap verme, instagram soru soranlara yanıt verme, instagram sorulan sorulara yanıt paylaşma, instagram soru soranlara mesaj gönderme

1 Yorum

  1. Merhabalar ben de bu konudan muzdaribim soru-cevap yapmak istiyorum yanıtla ya bastığımda ekranda yazı yazma özelliği bulunmuyor( daha önce yaza bilmiştim sonra birden yok oldu Şu an sadece resim atabiliyorum) Bu sebepten dolayı bu özelliği kullanamıyorum ekranda yazı yazma özelliğini nasıl açabilirim?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz