instagram bana soru sor yanıt gönderemiyorum. İnstagram hikaye alanında paylaşılan soru sor özelliğine yanıt gönderebilmek için yapılacak işlemleri anlatacağız.

İnstagram’ın hikayeler alanına getirmiş olduğu yeni platformlardan birisi olan ”Bana soru sor” özelliği herkes tarafından kullanılmaktadır. Burada yapılan paylaşımlar neticesinde takipçilerin hikaye alanında paylaştığı sorulara yanıtı hemen alt kısımdaki ekrandan verebiliyoruz. Fakat karşı taraf size yanıt vermediği takdirde aklınıza hemen neden yanıt gönderemiyorum sorusu gelmektedir. Ya da siz karşı tarafa aradan zaman geçtikten sonra ya yanıtıma neden dönmedin diyebilirsiniz. ”Gönderildi” yazısı geldiği andan itibaren ”Bana soru sor” alanında soruyu soran kişiye muhakkak mesaj yanıtınız gitmiş olacaktır. Yani instagram bana soru sor yanıt gönderemiyorum ile ilgili çözüme dair yapılması gerekenleri sıralamak mümkündür. Sorun sizle alakalı da olabilir. Ancak bu sorun genelikle iki taraflı gerçekleştirilmektedir. Karşı tarafın size söylediğinin doğruluğundan kesinlikle emin olmamız gerekli. Şimdi bana soru üzerinden soruyu soran kişiye nasıl yanıt vereceğimizi anlatalım.

instagram bana soru sor yanıt gönderemiyorum

İnstagram soruya yanıt verme, instagram bana soru sor yanıt gitmiyor, instagram sorulan soruya yanıt gönderilmiyor, instagram soruya yanıt gönderildi, instagram bana soru sor yanıtı göndermeme rağmen karşı taraf bunun gelmediği söylüyor. ”Bana soru sor” ile ilgili yanıtın karşı taraf görebildiği için cevaplayıp cevaplamadığı onun göreceği iştir. Yani o kişi size yanıt vermese vermez. Haliyle bu haberimizde ”Bana soru sor yanıt gönderemiyorum” diyen kişiler için akıllarındaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

instagram sorunun yanıtı gönderilmiyor

Hikaye alanına gelen ”Bana soru sor” özelliği kısa süre içerisinde tüm kitle tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Sebebi ise oldukça eğlenceli olmasıdır. Sizler o gün giyeceğiniz elbiseyi, ya da gittiğiniz bir mekanın güzelliğini sizi takip edenlere soru olarak sorabiliyorsunuz. Gelen tepkilere göre de değişikliği sağlıyorsunuz.

Yalnız soruyu cevaplayanlar da orada bir yanıt bekleme havası içerisine girmektedir. Yani siz hikayesinde soru paylaşan kişinin sorunun hemen altında yer alan alana cevabı yazdınız. Bu cevap sonrasında ”Gönderildi” diye bir yazının karşınıza gelmesi gerekiyor. Böyle bir yanıt gelmez ise doğrudan internet bağlantısını kontrol etmeniz gereklidir. Haricinde uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Ve son olarak telefonu kapatıp açalım problem giderilmiş olacaktır.

Sağlanan tüm bu işlem ayarları sonrasında karşı taraf devreye girmeli. Yani o kişiye benim yanıtım sana geldi mi? Sorusunu yönettiğiniz de hayır gelmedi derse dahi bu bir ikilemdir. Çünkü o kişi belkide sizin yanıt verdiğinizi görüp size cevap vermedi. Sonrasında yönetilen bu soruya mecburi gelmedi diyebilir. Önemli olan ise o kişinin anında yanıt vermesi ve güvenilir biri olmasıdır. Şayet gidip size de evet geldi de yanıt vermek istemedim diyorsa sorun yoktur.

instagram bana soru sor yanıt gönderemiyorum sorunu için belirtilen işlemlerin haricinde aklınızda soru varsa bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

instagram bana soru sor yanıt gönderemiyorum, instagram soru sor gönderildi, instagram sorunun yanıtı gönderilmiyor, instagram soruya yanıt gönderilemedi, instgram bana soru sor cevap gönderilmiyor, instagram bana soru sor yanıt göndermeinstagram bana soru sor yanıt gönderemiyorum, instagram soru sor gönderildi, instagram sorunun yanıtı gönderilmiyor, instagram soruya yanıt gönderilemedi, instgram bana soru sor cevap gönderilmiyor, instagram bana soru sor yanıt gönderme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz