instagram bana soru sor nedir nasıl kullanılır ne işe yarar gibi soruların gelme sebebi gelen yeni özelliği araştırmaktadır. Bana soru sor ile ilgili detaylar haberimizde.

İnstagram hesaplarında yeniliklerin ardı arkası gelmiyor. IGTV ve sonrasında görüntülü konuşma özelliği ile birlikte kullanıcıların göz bebeği haline gelen instagram hesabında şimdi ise bana soru sor özelliği gelmiş durumdadır. Hikaye alanına gelen bu özellik ile birlikte tüm takipçilerinize tek bir tuş ile soru sorarak onlarla iletişime geçebilirsiniz. Uygulamaya gelen bu yeni özellikle birlikte artık tüm takipleştiğiniz kişilere her türlü soruları sorarak fikirlerini alabilirsiniz. Hakkınızda ne düşündüklerinizi, giyeceğiniz kıyafeti ve buna bağlı olacak şekilde gittiğiniz gezinti yaptığınız yerleri onlara sorabilirsiniz. Tabi bunu normal şartlarda da yapabilirsiniz. Lakin burada önemli olan husus şu soru sorarken eskiden hikaye alanı üzerinden cevap veriliyordu. Artık bunu bu şekilde değil oluşturduğunuz soru içerisinde cevabı hemen altındaki metne yazarak işlem sağlayabilirsiniz. Şimdi bu haberimizde genel yeni özelliğin nasıl kullanacağınızı nereden işlem sağlayacağınızı sizlere sunacağız. Beraber yapacağımız işlemler sonrasında siz de artık takipçi kitlesinin sizin hakkında merak ettiklerini düşünebilirsiniz.

instagram bana soru sor nedir nasıl kullanılır ne işe yarar

instagram bana soru sor özelliği nasıl kullanılır?, instagram bana soru soru ne işe yaramaktadır. İnstagram bana soru soru nedir?, bana soru sor özelliğinin ne anlama geldiğini nasıl kullanım sağlandığına ilişkin soruları yanıtladığımız makalemizde işlemleri tek tek sizlere sunacağız. Uygulamadaki hikaye alanına gelen bu özelliğine ne kadar gizli olduğu ise tüm kullanıcılar tarafından merak edilen diğer bu husustur. Tabi o konuyu da farklı bir makale de ele alırken bu yazımızda bana soru sor ile ilgili tüm detayları anlatacağız.

İnstagram bana soru sor nasıl kullanılır

İnstagram kullanıcılarını hikaye özelliğini oldukça sık kullanmaktadır. Kullanıcıları kontrol ettiğinizde genel olarak hikaye paylaşımların da bulunmaktadır. DM özelliğini aktif hale getirmek isteyen instagram hesabında yeni bir güncelleme getirilmiştir. Bu güncelleme ile birlikte bana soru sor yeniliğini getirdi. Hikaye alanında sorulan soruların cevabı size dm üzerinden verilmektedir. Peki bu özellik nasıl kullanılır? İşte herkesin merakla beklediği bu sorunun yanıtını ise sizlere kapsamlı şekilde anlatacağız.

instagram bana soru sor nedir nasıl kullanılır ne işe yarar, bana soru sor, instagram bana soru sor, instagram bana soru sor nedir, instagram bana soru sor ne işe yarar, instagram bana soru sor nasıl kullanılır

  • Öncelikle instagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında soracağınız soru için bir resim karesi belirlemeniz gereklidir.
  • Ya da kendiniz için bir soru soracaksınız arka ekranı karartalım.
  • Bunun için hikaye alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hikaye alanında fotoğrafı çekelim. Sonrasında paylaşmadan önce üst tarafta yer almakta olan güler yüzlü dikdörtgen alanına tıklıyoruz.
  • Buraya tıkladıktan sonra karşınıza seçenekler gelecektir.
  • Gelen bu seçenekler içerisinde var olan ”Sorular” alanına tıklıyoruz.
  • Sorular bölümüne tıklandıktan sonra bana soru sor alanında var olan ekrana soracağınız soruyu belirledikten sonra tamam diyelim.
  • Sonrasında paylaşımı gerçekleştirelim. Paylaşım sağlandıktan sonra cevapların ”DM” yani mesaj alanına geldiğini görebilirsiniz.

Gelen soru cevaplarına cevaplarınızı dilerseniz mesaj alanında verebiliyorsunuz. Tabi paylaşmak isterseniz yine ekran görüntüsünü alıp hikaye alanında paylaşımını sağlayabilirsiniz.

instagram bana soru sor nedir nasıl kullanılır ne işe yarar cevabını yanıtladık. Aklınıza takılan soruları yorum alanında bizimle paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.instagram bana soru sor nedir nasıl kullanılır ne işe yarar

instagram bana soru sor nedir nasıl kullanılır ne işe yarar, bana soru sor, instagram bana soru sor, instagram bana soru sor nedir, instagram bana soru sor ne işe yarar, instagram bana soru sor nasıl kullanılır instagram bana soru sor nedir nasıl kullanılır ne işe yarar, bana soru sor, instagram bana soru sor, instagram bana soru sor nedir, instagram bana soru sor ne işe yarar, instagram bana soru sor nasıl kullanılır instagram bana soru sor nedir nasıl kullanılır ne işe yarar, bana soru sor, instagram bana soru sor, instagram bana soru sor nedir, instagram bana soru sor ne işe yarar, instagram bana soru sor nasıl kullanılır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz