Paylaş

instagram bana soru sor gözükmüyor cıkmıyor ya da gelmiyor veya göremiyorsanız bu durumda strese girmenize gerek yok. Nedeni ise yazımızda.

İnstagram getirmiş olduğu yenilik ile birlikte hikayeyi aktif olarak kullanıcıların yine gönüllerini feth etmiş görünmektedir. Hikaye kısmına getirdiği bana soru sor özelliği ile birlikte artık kullanıcıla

r kendileri hakkında neler düşünüldüğünü takipçelere sorabiliyor. Getirilen yenilik sonrasında takip ettiğiniz kişilerin özelliği kullandığını görebilirsiniz. Fakat siz de bu özelliği kullanmak istediğiniz de nerede olduğunu merak ediyorsunuzdur. Merakınız için eminim doğrudan araştırma sağlıyorsunuz. Ancak bazı araştırmacalarımız yaptığı araştırmalar sonrasında hikaye de var olan bu özelliğin telefonların da gözükmediğini dile getirmektedir. İşte biz de bu bilinmezliğin ortadan kalkabilmesi ve ne diye sizin cihazınızda bu özelliğin olmadığını kaleme almış bulunuyoruz.

Birlikte yapacağımız işlemler sayesinde bana soru sor ile ilgili gözükmeyen içeriklerin tamamına ilişkin detayları sizlere sunumunu sağlayacağız. Bu sayede bana soru sor özelliğinin gözükmemesi sonrasında yaşanan soruna çözüm bulabilirsiniz. Şimdi işlemlerimize başlayalım isterseniz.

instagram bana soru sor gözükmüyor cıkmıyor

instagram bana soru sor diye birşey gözükmüyor, instagram bana soru sor nerede?, instagramda soru sorulmasını nasıl yapabilirim, instagram hesabımda bana soru sor nerede, instagram soruyu nereden sorabilirim?, instagramdaki yeni özellik telefonumda gözükmüyor yönündeki tüm içeriklerle alakalı problemlerin ortadan kalkması adına yapacağınız işlem adımlarını kaleme alacağız. Hadi gelin birlikte bakalım ve sorunumuzu ortadan kaldıralım.

instagram bana soru sor nerede

İnstagram hesabına gelen bir özelliğin gözükebilmesi için ilk olarak bu özelliğin nerede olduğunu bilmeniz gereklidir. Yani yeni gelen özellikle ilgili hikaye kısmına instagram ”Yeni” diye göstermektedir. Fakat bazen bu bilgilendirmeyi verme ihtiyacı duymamaktadır. Özelliği sadece takipçilerin paylaşmaya başladığınızda görebiliyorsunuz. Bana soru sor özelliği hikaye alanında paylaşım sağlayacağınız sırada yukarıda bulunan dikdörtgen şeklindeki gülen surata tıkladığınızda gelmektedir. Gelen seçenekler içerisinde bunu seçip ilerleme sağlayabiliyorsunuz.

instagram bana soru sor gözükmüyor cıkmıyor, bana soru sor gelmiyor, instagram bana soru sor nerede, instagram bana soru sor gözükmüyor, instagram bana soru sor çıkmıyor, instagram bana soru sor yok

instagram bana soru sor gözükmüyor

İnstagram hesabınızda bu alana giriş yapmanıza rağmen eğer bilgilendirmeler gözükmüyor ise bu durumda sırasıyla yapacağınız işlemler aşağıda yer almaktadır.

 • Kullanım gerçekleştirmiş olduğunuz telefonu ilk olarak kapatıp açıyoruz.
 • Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme sağladıktan sonra yine telefonu kapatıp açarak uygulama giriş işlemi gerçekleştirelim.
 • Baktığınızda hala daha özellik ile ilgili bilgilendirmelerin telefonunuza gelmediğini görüyorsanız bu durumda engel almış olabilirsiniz.
 • Yani bir özelliği fazla kullandığınız için instagram size geçici olarak engel vermiş olabilir.
 • Beklemeniz de fayda bulunmaktadır. Bu bazen engel almadan da geç gelebiliyor. İnstagram güncel olması gerekiyor. Sık sık güncelleme sağlamanız da fayda bulunmaktadır.
 • Haricinde problemin telefon ile alakalı olduğunu da düşünebilirsiniz. Tabi bu en doğal düşüncedir.
 • Böyle bir durumda özelliği kullanan bir telefon da deneme sağlayalım.
 • Eğer o telefondaki instagram’da sizin instagramınıza soru sorma özelliği varsa, cihazınızı sıfırladıktan sonra problem çözüme kavuşmuş olacaktır.

instagram bana soru sor gözükmüyor cıkmıyor sorununa istinaden bu işlemleri yapmanız halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır.

instagram bana soru sor gözükmüyor cıkmıyor, bana soru sor gelmiyor, instagram bana soru sor nerede, instagram bana soru sor gözükmüyor, instagram bana soru sor çıkmıyor, instagram bana soru sor yok instagram bana soru sor gözükmüyor cıkmıyor, bana soru sor gelmiyor, instagram bana soru sor nerede, instagram bana soru sor gözükmüyor, instagram bana soru sor çıkmıyor, instagram bana soru sor yok

25 YORUMLAR

 1. Merhaba. Ayni cihazla, farkli hesaplarla instagram’a giriyorum. Birinde sorular kismi mevcut. Diger girdigim hesapta yok. Nedenini anlayamadim. Ne yapmam gerekiyor?

 2. Farkli telefonda hesabimi actim fakat benim hesabima hala gelmiyor 3 telefonda denedim ve baska acik olan hesaplarda varken birtek bende yok engel yeme ihtimalim olamaz 3 gune bir hikaye atiyorum nerdeyse nasil duzslticem bu durumu

  • Merhaba Emine hanım,

   Sizler için sorun bildirme özelliğini paylaştım. İncelediğiniz makale ile birlikte sorun ortadan kalkmış olacaktır.

   İnstagrama bu durumu sorun olarak bildireceğiz ve böylelikle artık onlardan yanıt gelmesini bekleyeceğiz.

  • Buda sizin kendi hesabınız da bir özelliğin fazla kullanılmasından ötürü gecikmeli geleceği bilgilendirmesine sebep oluyor. Bundan dolayıdır ki sizin yapmanız gereken işlem sorun bildirisi gerçekleştirmektedir.

   Yani telefon kaynaklı değil instagram hesabınız ile ilgilidir.

  • Merhaba Yağmur hanım,

   Yaşanan sorun sizin hesabınızla ilgili geçici engel almanızdan kaynaklıdır. Yani bir özellik fazla kullanılınca geçici engel gelebiliyor. Diğer çıkan özellikler gelmiyor.

   Gelebilmesi içinde sorun bildir üzerinden sorununuzu kapsamlı bir şekilde iletmeniz yeterli olacaktır.

 3. Ben kendi telefonumdan da giriyorum yine gelmiyor başka telefondan giriyorum yine gelmiyor sorun bildirdim yazdım ama geri dönmediler engel yemem imkansız 2 3 güne bi hikaye atıyorum birde bana soru sor anletini daha hiç kullanmadım .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here