instagram bana soru sor cevaplar gelmiyor. İnstagram’ın yeni özelliğinde yanıtları gözükmüyor ise sunacağımız yöntemlerle sorun giderilecektir.

Yeniliklerle göz kamaştıran instagram uygulamasında her geçen gün farklı bir özellik gelmektedir. Hikaye özelliğine sürekli bir güncelleme getiren instagram’da son gelen bana soru sor özelliği ise herkes tarafından oldukça sevildi. Yalnız özellikle ilgili olarak bir çok sorunlarla karşılaşıldı. Yaşanan sorunları yüzeysel olarak sizlerle paylaşımını gerçekleştirdik. Sizlerden gelen sorunları da ele alarak bu haberimizde sorduğunuz sorunların cevaplarının gelmemesiyle alakalı duruma göz atacağız. Gerçekleştireceğimiz işlemler sonrasında soruyu sorduktan sonra yanıtının nerede olduğunu sizlerde görebileceksiniz. Sağlanan işlemler neticesinde siz de o kişiye artık yanıt verebilirsiniz. İnstagram bana soru sor ile ilgili gelen yanıtların nerede olduğunu merak edenler ve bu yanıtlara nasıl cevap verebileceğini bilmeyenler için konuyu kapsamlıca ele almış bulunuyoruz. İsterseniz şimdi bu durumu nasıl kontrol edeceğimize gelin birlikte bir göz atalım.

instagram bana soru sor cevaplar gelmiyor

instagram’da soruların sorunun cevapları gözükmüyor, instagram soru soranlara yanıtı nereden verebilirim?, İnstagram bana soru sor yanıtları nerede?, instagram soru cevaplarına ulaşamıyorum, instagram sorulan soruları göremiyorum. İnstagram’ın hikaye alanında getirdiği yeniliklerde biri olan ”bana soru sor” ile ilgili sorulan soruların yanıtının nereden görebileceğinizi anlatacağız. Onun yanı sıra soruların soruya nereden cevap vereceğinize sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

instagram soru yanıtları nerede

İnstagram hikaye kısmında başlayan çılgınlık hiç kesilmeden devam ediyor. Bana soru sor ile birlikte artık tüm kitlelere istediği soruları sorup bu soruların yanıtlarını beklemektedirler. Bilindiği üzere soruyu sormak için instagram hikaye alanına resim koyuyoruz. Üst tarafta bulunan dikdörtgen şeklindeki gülen yüze tıkladığımızda ”Sorular” bölümüne gelip sorumuzu soruyoruz.

  • Sorulan soruların yanıtı ise mesaj olarak sizin DM kutunuza gelmiyor.
  • Yanıtların gözükmesini istiyorsanız yine hikaye alanına girmeniz gerekiyor.
  • Hikaye alanına girdikten sonra sol alt köşede hikayeyi görenleri göreceksiniz.
  • Oranın üzerine gelip tıkladığınız da açılan ekranda size soru soranların cevaplarını görmüş olacaksınız.
  • Bunların üzerine gelip tıkladığınız da ise diler o kişinin yanıtını paylaşabilir dilerseniz de mesaj olarak bir yanıt verebilirsiniz.
  • Şayet yanıtlar hala daha gözükmüyorsa bu durumda uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim.
  • Ardından telefonu kapatıp yeniden açarak instagram hesabınıza giriş gerçekleştirelim.
  • Tüm bu işlemler sonuç vermez ise başka bir telefondan deneme sağlayalım.
  • Orada gözüküyor sizin telefonunuzda gözükmüyor ise instagram sorun bildir üzerinden sorununuzu ”Bir şey çalışmıyor” diyerek belirtmeniz gerekiyor.

Okuduğunuz yazı sonrasında instagram bana soru sor cevaplar gelmiyor problemi çözümlenmiş olacaktır. Akla takılan soruları yorumda bizlere iletebilirsiniz.

instagram bana soru sor cevaplar gelmiyor,bana soru sor yanıtı gelmiyor, instagram bana soru sor yanıtları nerede, instagram soru yanıtları nerede, instagram soruların yanıtları gelmiyor, instagram soruların yanıtları gözükmüyor instagram bana soru sor cevaplar gelmiyor,bana soru sor yanıtı gelmiyor, instagram bana soru sor yanıtları nerede, instagram soru yanıtları nerede, instagram soruların yanıtları gelmiyor, instagram soruların yanıtları gözükmüyorinstagram bana soru sor cevaplar gelmiyor,bana soru sor yanıtı gelmiyor, instagram bana soru sor yanıtları nerede, instagram soru yanıtları nerede, instagram soruların yanıtları gelmiyor, instagram soruların yanıtları gözükmüyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz