Paylaş

instagram bahsettiğim kişi gözükmüyor cıkmıyor. İnstagram bahsetme çalışmıyor ya da bahsedilen gelmiyor diyen kullanıcılarımız için çözümü anlatacağız.

Dünyanın en geniş ağı olan instagram hesabında bahsetme özelliği aktif olacak şekilde kullanılmaktadır. Uygulama içerisinde bir yorumda ya da hikaye alanında birinden bahsetmek için kişinin isminin yanına @ işaretini eklemeniz yeteri olmaktadır. Fakat bazı kullanıcılarımız bu işlemi sağlamalarına rağmen işlemlerin ele alınamadığını belirtmektedir. Biz de bunun neden olduğunu anlamak için incelemeleri gerçekleştirdik. Bahsettiğim kişi gözükmüyor ya da bahsettiğim kişiyi nerede görebilirim? Birinden bahsedince ne oluyor? Gibi soruların tamamını kapsamlıca ele alacağız. İnstagram hesabı içerisinde gezinti sağladığınız sırada birinin yapmış olduğu bir gönderiyi başka bir arkadaşınızın görebilmesi için yorumda ondan bahsetmeniz yeteli olmaktadır. Ya da o kişinin yaptığınız bir yorumu görebilmesi ve ona bildirim girmesi için yine ”@” işaretiyle birlikte ismini etiketlemek yeterli olmaktadır. Neden gözükmeyeceği buna sebep olan nedenleri detaylandıracağız.

instagram bahsettiğim kişi gözükmüyor cıkmıyor

instagram bahsetme nerede, instagram bahsetme çıkmıyor, instagram bahsettiğim gözükmüyor, instagram bahsettiğim gelmiyor, instagram hesabımda birinden bahsedince o kişi gelmiyor, instagram bahsedilen kişi yok, instagram bahsetme ayarları nereden yapılabilir. İnstagram uygulaması içerisinde bahsetme ile ilgili sorun yaşayanlar için kökten bir çözüm sunulabilmesi adına incelemelerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Yapılan incelemeler sonuca eriştirecek ve sizlerin aklınızda olan soru işaretlerini ortadan kaldıracaktır.

instagram bahsetme çalışmıyor

İnstagram hesabında bir özellik haddinden fazla kullanır ise o özellik için size kısa süreli spam uygulanır. Yani geçici bir engel alırsınız. Aradan bir süre dilimi geçtikten sonra artık kullanmaya başlayabilirsiniz. Bahsetme ile ilgili olarak şayet bahsedilen kişi gözükmüyor ise bunun nedenlerini ele alalım.

  1. İlk olarak @ işaretini yaptıktan sonra ismi yazdığınız andan itibaren o kişinin profili gelmesi gerekiyor. Eğer gelmiyorsa o kişi sizi engellemiş ya da hesabını kapatmış olabilir.
  2. Ya da takip etmediğinizden dolayı hesabı gizli oluşundan kaynaklı da etiketleme yapma da sorun oluşmaktadır.
  3. Bir de bunun yanında bir yorum yaparken en fazla 5 kişi eklenebildiği için o kişi 6. ise bu durum bahsetme o kişi için geçerli olmayacaktır.
  4. Tüm bunların hiç biri yok ise başka bir telefondan deneme sağlamanız gereklidir.
  5. Yaptıktan sonra sorun giderilmez ise sorun bildirisi yapmanız bunun için yeterli olacaktır.

instagram bahsettiğim kişi gözükmüyor cıkmıyor iletmiş olduğunuz bu sorunu kaleme aldık. Yapılan işlem ayarlarıyla birlikte sorun tarih olmuş olacaktır.

instagram bahsettiğim kişi gözükmüyor cıkmıyor, instagram bahsettiğim gözükmüyor, instagram bahsettiğim çıkmıyor, instagram bahsetme çalışmıyor, instagram bahsettiğim yok, instagram bahsettiğim nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here