Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram bağlantı kurulamadı ve işletme sınırına geldiniz uyarısı için çözüme dair bilgileri anlatacağız.

İnstagram ve Facebook alanında verilen reklamların sayılarında günden güne artış gözlemlenmektedir. Buna etki eden nedenlerin başında ise tamamen kullanıcı kitleleri gelmektedir. Ancak bağlantı entegresi yapılırken instagram bağlantı kurulamadı ve işletme sınırına geldiniz problemi can sıkmaya başlamış durumdadır.

Facebook hesabınıza instagram hesabınızı entegre etme işlemleri esnasında karşılaştığınız bu sorunun çözümüne yönelik ayarlarınızı kontrol etmiş bulunmaktayız. Birlikte gerçekleştirilen ayarlarınız doğrultusunda herhangi bir sorun yaşamadan ayarları bitirmiş olacaksınız.

instagram bağlantı kurulamadı ve işletme sınırına geldiniz

instagram bağlantı kurulamadı ve işletme sınırına geldiniz

instagram bağlantı kurulamadı nedenleri arasında instagram hesabınızın muhtemelen farklı bir Facebook sayfasına entegresi bulunmasından dolayı bu hatayı almaktasınız. O sayfadan bağlantıyı kesmediğiniz sürece hatayı almaya devam edersiniz.

Hatanın gelme nedenlerinin başında bu gelmektedir. Gelen uyarı bilgilendirmesi sonrasında Facebook sayfanıza gelerek instagramınızın bağlantılı olduğu hesap üzerinden bağlantısını kesmelisiniz. Ayarları belirtilen şekilde işleme koymanızla birlikte devamında ise yine Facebook sayfanıza gelen instagramı entegre etme işlemini sağlayınız.

Yapacağınız işlemler doğrultusunda sorun giderilmiş olması gerekmektedir. Problemin hala daha geldiğini görüyorsanız eğer o sayfanızı komple silebilir ya da kullanıyorsanız eğer sayfanıza farklı bir instagram hesabı entegre edebilirsiniz. Keza zaten siz instagram’da tanıtım yapmak istediğinizde hesabınızda Facebook’a sayfa oluştur şeklinde görüntü gelmesi gerekmektedir.

İnstagram işletme sınırına geldiniz uyarısının ana nedenlerinden birisi de zaten bu şekilde ilerleme yapmaktadır. Belirtilen tüm aşamaları bahsedilen şekilde işleme koyduğunuzda sorununuzun kalmadığını gözlemlemiş olacaksınız.

Yapılacak ayarlar neticesinde sorun devam ederse sorun bildir alanı üzerinden sayfa bilgilendirmesinde sorun yaşadığınızı ayrıntıları ve ekran resmiyle birlikte göndermeniz de yarar var. Facebook yetkilileri ilettiğiniz problem neticesinde inceleme yaparak çözüm bilgilerini destek gelen kutusu alanından sizlere gönderimini yapacaktır.

Facebook ve instagram reklam ödemeleri, bağlantıları ya da ödemeleriyle alakalı konuları ele almaya devam etmekteyiz. Sizin bu konuda karşılaştığınız sorunlar olur ise bize bunu yorum bölümünden ulaştırmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz