Paylaş

instagram ayarlar gözükmüyor cıkmıyor. İnstagram hesabının ayarlar bölümün yer değişikliği sebebiyle ayarlar alanının nerede olduğunu yazımızda konu aldık.

Her geçen gün getirdiği yeniliklerle sosyal medya alanında çağ açan instagram uygulamasında bir çok özelliğin yeri de değişmektedir. Bunların içerisine son olarak ”Ayarlar” bölümü eklenmiştir. Hesap içerisindeki bir çok işlemlerini yapmak için girilen ayarlar alanının yeri değiştirilmiş durumdadır. Yer değişikliği sonrasında ”Ayarlar” bölümünün nerede olduğunu bilmediği için zorluk çekilmemesi adına konuyu ele almış durumdayız. Tarafımıza iletilen instagram ayarlar bölümü yok, gözükmüyor ya da çıkmıyor sorunu için gerekli araştırmaları gerçekleştirdik. Gerçekleştirilen bu işlem aşamaları sonrasında ”Ayarlar” alanının nerede olduğunu sizlere hem görsel hem de yazılı olacak şekilde aktarımını gerçekleştiriyor olacağız. Birlikte yaptığımız bu işlem aşamalarıyla birlikte artık instagram hesabınız için tüm işlemleri yapabilirsiniz.

instagram ayarlar gözükmüyor cıkmıyor

İnstagram ayarlar görünmüyor, instagram ayarlar nerede, instagram ayarlar alanı gelmiyor, instagram ayarlar yeri değişti mi?, instagram ayarlar yok, instagram ayarlar bulamıyorum, instagram ayarlar kısmını göremiyorum, instagram ayarlar bölümü nereye gitti. Gibi soruların geldiği bu dönemde ayarlar alanının değiştiği gözükmektedir. Yeniliklerin ardı arkası kesilmeyen instagram uygulamasında aslında yer aynı ancak dikkat edilmesi gereken yer farklı olduğundan dolayı bu kısım gözükmemektedir. Biz de görünmeyen noktaya dikkat çekme adına bu yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

instagram ayarlar nerede

İnstagram hesabı içerisinde getirilen yenilikler bazı özelliklerin yer değişikliğine sebep vermektedir. Birazcık araştırma sonrasında neyin nerede olduğu anında bulunabilmektedir. Ancak sizlere yardımcı olmak ve hızlı bir şekilde bu durumun önüne geçebilmeniz için işlemleri konu aldık.

İlk olarak eskiden olduğu gibi yine profil ekranına geliyoruz. Ardından profilin sağ üst tarafında yer almakta olan ”Üç çizgili” alana tıklıyoruz. Beraberinde karşımıza gelen ekranın alt kısmına baktığınızda ”Ayarlar” yazısını görmeniz mümkündür. Bu alana tıkladığınızda tüm bilgilendirme ve ayar işlemlerini sağlayabilirsiniz.

instagram ayarlar gözükmüyor cıkmıyor yönünde iletilen bilgilendirmelerle ilgili yapılan ve kaleme alınan yazıyı incelemeniz durumunda sorun giderilmiş olacaktır. Bu aşamalar sonrasında sorununuz varsa bize durumu yorum da belirtebilirsiniz.

instagram ayarlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram ayarlar yok, instagram ayarlar nerede, instagram ayarlar gözükmüyor, instagram ayarlar gelmiyor, instagram ayarlar çıkmıyor

instagram ayarlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram ayarlar yok, instagram ayarlar nerede, instagram ayarlar gözükmüyor, instagram ayarlar gelmiyor, instagram ayarlar çıkmıyorinstagram ayarlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram ayarlar yok, instagram ayarlar nerede, instagram ayarlar gözükmüyor, instagram ayarlar gelmiyor, instagram ayarlar çıkmıyor

8 YORUMLAR

  1. Bende ayarlar bolumu çıkmıyor diger hesaplarimda çıkıyor ama aktif hesabimda çıkmıyor mailden geri donus yaptiginizda fotoğraf atabilirim instagrami sildim geri yukladim yine diger hrsaplarkmda çıkıyor ama aktif hrsabimda çıkmıyor neden ??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here