Paylaş

instagram artık kimseyi takip edemezsin uyarısı. İnstagram hesabında takip sınırı olmasından dolayı bu sınıra ulaşmanız halinde böyle bir hata alırsanız çözüm haberimizde.

Takip sistemi üzerine kurulu olan instagram uygulamasında sizleri milyonlarca kişi takip edebilmektedir. Fakat bizim takip ettiğimiz kişi sayısı limitlidir. Yani siz hiçbir instagram hesabının milyonlarca kişi takip ettiğini göremezsiniz. Buna instagram engel vermektedir. Bildiğiniz üzere instagram uygulamasında kısıtlamalar mevcuttur. Bir özelliği olduğundan fazla kullanmanız halinde anında sizlere kısıtlama gelmektedir. Takip etme özelliğini de olduğundan fazla kullanırsanız burada da sizlere kısıtlama gelebilir. Şimdi takip isteği gönderdiğiniz kişiler isteği kabul ederse böyle bir kısıtlama almazsınız. Fakat 1 saat içerisinde olduğundan fazla istek gönderip bu istek sonucunda da kişilerin takip isteğini kabul etmesini beklemeden göndermeye devam ederseniz kısıtlama gelir. Artık gönderilen istek geri dönmeye başlar. Siz istekleri gönderdiniz ve isteklerin tamamı kabul ediliyor. Belli bir takipçi sayısına ulaştığınızda artık kimseyi takip edemezsin uyarısı karşınıza gelecektir. Takip etme limitinin ne olduğunu detaylarıyla beraber sizlere aktaracağız.

instagram artık kimseyi takip edemezsin uyarısı

İnstagram takip edemezsin diyor, instagram neden takip edemezsin diyor, instagram takip etme limitine ulaştım, instagram takip etme limiti nedir, instagram artık kimseyi takip edemiyorum, instagram istek göndermem engellendi. İstek gönderimenizle alakalı uyarı alındıktan sonra yapılması gereken işlem tanımıyor olduklarınızı takipten çıkarmak olacaktır. Takip etme limitinin ne olduğunu ve uyarının neden dolayı geldiğine dair tüm detaylar yazı içerisinde.

instagram takip edemezsin diyor

İnstagram uygulamasında sizi milyonlarca kişi takip edebilir. Bunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Fakat siz milyonlarca kişiyi takip edemezsiniz. Çünkü takip ettiğiniz kişiler sizin tanıyor olabileceğiniz kişilerdir. Ve bir insanın milyonlarca tanıdığı olamaz. Bazı kişiler sürekli istek gönderip takipçi kitlesini arttırmak istemektedir. Ancak böyle bir yola başvurmanız takipçi kitlenizi belli bir yere kadar arttırır. Sonrasında yine istenilen takipçiye ulaşamazsınız.

instagram artık kimseyi takip edemezsin uyarısı, instagram takip edemezsin diyor, instagram takip sınırına geldim, instagram artık kimseye istek göndermezsin, instagram istek göndermezsin diyor, instagram takip edemezsin hatası

İnstagram takip etme sınırı 7500 dür. Bu sınıra ulaştıktan sonra karşınıza Artık kimseyi takip edemezsin şeklinde uyarı gelecektir. Bu bir kısıtlama değil takip edebileceğin bir limittir. Limite ulaştığınızda da takip ettikleriniz arasından tanımadıklarınızı çıkarmanız çözüme ulaştıracaktır.

instagram artık kimseyi takip edemezsin uyarısı, instagram takip edemezsin diyor, instagram takip sınırına geldim, instagram artık kimseye istek göndermezsin, instagram istek göndermezsin diyor, instagram takip edemezsin hatası

İnstagram hakkında merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan farklı konular varsa bunları bizlere yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here