Paylaş

instagram arşiv kayboldu görünmüyor 2019. İnstagram hesabınızda arşivin olduğu yere geldiğinizde gözükmüyorsa nereye gittiğine ilişkin bilgilendirme vereceğiz.

Sosyal medyanın en popüler ağı olan instagram hesabında bilindiği üzere hikaye paylaşımlarınız için arşiv alanı bulunmaktadır. 24 saat sonrasında hikaye otomatik olarak kaybolduğundan ötürü arşiv açıksa eğer otomatik olarak arşive kaydedilmektedir. Arşiv alanı bundan dolayı herkes için önemli bir yer edilmiş durumdadır. Bunun yanına ek olarak paylaşım yaptığımız fakat silmek istemediğimiz resmin kızgın anımızda sildiğimizde pişmanlık duymaktayız. Haliyle bu verileri de arşive kaydetmeniz halinde hem ilerleyen zamanlarda geriye getirme şansınız var. 2019 yılına girdiğimiz de ise instagram kendi içerisinde yeniliklere gitmektedir. Yeniliklerle birlikte bazı özelliklerin yeri de değişmiş durumdadır. İnstagramda arşiv alanının nereye gittiğine dair bilgileri kapsamlı şekilde sunarken o alana girdiğinizde de görünmüyorsa onun nedenlerini de sizlerle paylaşacağız.

instagram arşiv kayboldu görünmüyor 2019

İnstagram arşivi göremiyorum, instagram hesabımda arşiv kayboldu, instagram uygulamasında arşiv nereye gitti, instagram arşiv bende yok, instagram arşivin yeri nereye gitti, instagram arşiv gözükmüyor, instagram uygulamasında arşiv alanı nereye gitti 2019. İnstagram hesabımda hikaye paylaşımlarının kaydedilmesi ve buna bağlı paylaşım sağlanan görsellerin kaybolmaması adına gereken ayarları sizlerle paylaşacağız.

instagram arşiv nereye gitti

Arşiv bölümü instagram hesaplarında normalde profil alanına geldikten sonra sol bölmede gözükmektedir. Güncellemeleri sağladıktan sonra bir anda profil alanına geldiğinizde bu butonun kaybolduğunu görmek ister istemez sizlere anlık sıkıntıya sokacaktır.

instagram arşiv kayboldu görünmüyor 2019, instagram arşiv gitti 2019, instagram arşiv nerede 2019, instagram arşiv kayboldu 2019, instagram arşiv bende yok 2019, instagram arşiv gözükmüyor 2019

Böyle bir sıkıntının içerisine girmemeniz için gereken tüm ayrıntıları paylaşacağız. İlk olarak sağ üst tarafta bulunan üst üste çizgili bölmeye tıkladığımızda gelen ekranda Arşiv yazısını göreceksiniz. Oraya girdiğinizde arşive dair tüm detay bilgilerine erişmiş olacaksınız.

Şayet bu alana geldiğinizde de bilgileri göremiyorsanız bu durumda uygulamayı güncellemeyi tekrar deneyin. Farklı bir telefondan kendi hesabınıza girerek kontrol sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde de uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemekte yarar bulunmaktadır.

instagram arşiv kayboldu görünmüyor 2019, instagram arşiv gitti 2019, instagram arşiv nerede 2019, instagram arşiv kayboldu 2019, instagram arşiv bende yok 2019, instagram arşiv gözükmüyor 2019

Sağlanan ayarlarla birlikte instagram arşiv kayboldu görünmüyor 2019 işlemlerinizin tamamı netice kazanmış olacaktır. Son olarak isterseniz sorun bildir üzerinden ilgili yetkililere yaşadığınız bu sorunu dile getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here