Paylaş

instagram arkadaşlarımı davet etme nerede. İnstagram üye olduktan sonra arkadaşlarınızın çoğunu bulamıyorsanız onlara davet isteği nasıl gönderileceğini sunacağız.

İnstagram kitlesini sürekli genişleten ve hızlıca gelişmekte olan sosyal medya uygulamalarından birisidir. Daha öncesinde hiç instagram kullanmayan biriyseniz siz instagrama katıldığınızda arkadaşlarınıza katıldığınıza dair bilgi de gitmektedir. Rehberinizdeki ya da facebook kullanıyorsanız Facebook’taki arkadaşlarınızı takip etmeniz içinde öneri olarak sizlere sunmaktadır. Öneriler arasında çoğu arkadaşlarınız göremediyseniz o halde siz onları davet edebilirsiniz. İnstagram davet etme alanını bayağı bir şekilde genişletmiştir. Artık instagramda bulamadığınız ya da instagram kullandığını düşünmediğiniz arkadaşlarınızı davet etme olanakları fazlalaştırılmıştır. Arkadaşlarınızı whatsapp yoluyla, e posta yoluyla, sms yoluyla ya da farklı yöntemlerle davet edebiliyorsunuz. Davetin nereden yapıldığını öğrenmek istiyorsanız da bu ayarları geniş kapsamlı incelemiş bulunuyoruz. Beraber yapacağımız işlemler sonrasında sizlerde artık olmayan ya da göremediğiniz arkadaşlarınızı instagrama davet edebilirsiniz.

instagram arkadaşlarımı davet etme nerede

İnstagram davet etme nerede, instagram arkadaşlarımı davet etme, instagram whatsapp ile davet etme, instagrama sms ile davet etme, instagram arkadaşlarımı nasıl davet edeceğimi bulamıyorum, instagram davet etme yeri nerede. İnstagram’da çoğu arkadaşınızı ne önerilerde ne de ilk üyelik yaptığınız sırada takip et alanında göremiyorsanız onlara davet gönderebilirsiniz. Gönderilen davetle birlikte instagram kullanan kişiler zaten kendi hesaplarına girerek davetiniz üzerine sizleri takip etmeye başlayacaktır.

instagram davet etmeyi göremiyorum

Davet isteklerinin hangi alandan gönderildiğini ise beraber inceleyeceğiz. İnstagram uygulamasına girişimizi yaptıktan sonra profil alanına geliyoruz. Sağ üst köşede bulunan üst üste çizgili bölmeye tıklıyoruz.

instagram arkadaşlarımı davet etme nerede, instagram arkadaşlarını davet et yok, instagram whatsapp ile davet etme, instagram davet etmeyi bulamıyorum, instagram arkadaşlarını davet et çıkmıyor
  • Ayarlar bölümünün içerisine girdikten sonra arkadaşlarını takip et ve davet et şeklinde bir seçenek göreceksiniz.
  • Oraya giriş yaparak gelen ekranda Whatsapp, Sms, E posta ya da hangi yolla davet etmek istiyorsanız onu seçerek işlemlerinizi bitirebilirsiniz.
  • Uygulamada dediğimiz alana girdiğiniz de sizde böyle bir ekran görünmüyorsa bu durumda uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekiyor.
  • Güncel olmamasından dolayı bu sorunu yaşatmış olabilir.
  • Yine görmüyorsanız sorun bildir üzerinden özelliğin hesaba getirilmesini isteyebilirsiniz.
instagram arkadaşlarımı davet etme nerede, instagram arkadaşlarını davet et yok, instagram whatsapp ile davet etme, instagram davet etmeyi bulamıyorum, instagram arkadaşlarını davet et çıkmıyor

Arkadaşlarınızın instagrama davetini belirtilen ayarlar sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Sormak istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here